شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619354
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس مطرح کرد؛

سهم مگاپروژه‌ها در تحول بودجه‌ای آذربایجان‌شرقی/ دخل و خرج استان‌ها روی میز کمیسیون بودجه

سهم مگاپروژه‌ها در تحول بودجه‌ای آذربایجان‌شرقی/ دخل و خرج استان‌ها روی میز کمیسیون بودجه
گفت: در کمیسیون برنامه و بودجه شاخص های بودجه‌ای استان با سایر استان‌ها مقایسه و بررسی خواهد شد. انتظار داریم سازمان برنامه و بودجه استان نیز همکاری‌های لازم را داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، وضعیت بودجه و شاخص‌های استان را مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: در کمیسیون برنامه و بودجه شاخص های اقتصادی آذربایجان‌شرقی بررسی و تطابق آن با بودجه مصوب برای استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه، بودجه آذربایجان‌شرقی باید به جایگاه اصلی خود برگردد خاطرنشان کرد: در کمیسیون برنامه و بودجه شاخص های بودجه‌ای استان با سایر استان‌ها مقایسه و بررسی خواهد شد. انتظار داریم سازمان برنامه و بودجه استان نیز همکاری‌های لازم را داشته و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهد.

نماینده مردم تبریز تکمیل سریع پروژه‌های مهم استانی را گامی در افزایش بودجه استان دانست و تصریح کرد: تکمیل سریع راه‌آهن میانه، بستان‌آباد و تبریز، پروژه انتقال آب ارس به تبریز، راه‌اندازی فاز سوم تولید کنسانتره، آغاز فاز تولید کاتد مس و تکمیل کارخانه نفلین سینیت سراب از جمله پروژه‌های مهم استانی هستند که باید همه نمایندگان استان در این زمینه پیشقدم باشند، تکمیل و به سرانجام رساندن این مگاپروژه‌ها در تحول بودجه استان نقش چشمگیری دارد.

میرتاج‌الدینی گفت: پیشنهاد می‌کنم هم در جلسات مجمع نمایندگان استان و هم در جلسات نمایندگان تبریز، پروژه‌های اصلی استان تعریف شده و در اولویت برنامه‌های کاری دوره یازدهم قرار داده شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1619354
ارسال نظر
نظرات