شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:59 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619495
عالم برجسته اهل سنت:

«گروهک های ضد انقلاب » دوستدار مردم کُرد نیستند/ سپاه در تمام فراز و نشیب‌ها در کنار مردم است

«گروهک های ضد انقلاب » دوستدار مردم کُرد نیستند/ سپاه در تمام فراز و نشیب‌ها در کنار مردم است
عالم برجسته اهل سنت کشور با بیان اینکه گروهک های ضد انقلاب دوستدار مردم کُرد نیستند و همواره مانع از رشد این منطقه شده اند، افزود: سپاه در تمام فراز و نشیب ها در کنار مردم بوده و در راستای حفظ امنیت پایدار همیشه سنگ تمام گذاشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، ماموستا امین راستی عالم برجسته اهل سنت سنندج در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: در طول تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی (ره) تا به امروز همواره سپاه در تمام فراز و نشیب ها با مردم سهیم بوده و یار و یاور مستضعفین است.

وی گفت: سپاه بیت المقدس استان کردستان هم همواره در طول این چند سال در جهت سلبی و در جهت ایجابی عمل کرده است و در چند سال جنگ تحمیلی با دشمنان اسلامی مبارزه کرده  و در جهت ایجابی هم در خدمت مردم بوده است.

وی افزود: سپاه بیت المقدس کردستان هم در راستای محرومیت زدایی اقدامات مثبت و ارزنده ای انجام داده و هم در جهت امنیت پایدار مردمی تلاش کرده است.

وی ادامه داد: برگزاری رزمایش شهدای مسلمان کُرد که توسط سپاه جهت پاکسزی از لوث گروهک های ضد انقلاب در حال انجام است نشانه ی اقتدار نیروهای مسلح در جهت امنیت پایدار مردمی است.

ماموستا راستی با بیان اینکه گروهک های ضد انقلاب دوستدار مردم کُرد نیستند و همواره مانع از رشد این منطقه شده اند افزود: سپاه در تمام فراز و نشیب های در کنار مردم بوده است و در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، عمران، خدمتگزاری بی‌وقفه به مردم، تأمین و حفظ امنیت پایدار و آسایش مردم کشور همیشه سنگ تمام گذاشته است.

این عالم برجسته اهل سنت خاطر نشان کرد: امنیت پایدار زیربنای نظم و توسعه و لازمه هر برنامه ریزی است بنابراین باید امنیتی پایدار در منطقه حاکم باشد تا بتوان به توسعه دست یافت لذا برگزاری این رزمایش مقدمه ای در جهت امنیت و توسعه پایدار در کشور است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1619495
ارسال نظر
نظرات