شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619507
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

اوباش حق شهروندی اردبیل را ندارد/ مشکلات معیشتی منشا بسیاری از پرونده ها است

اوباش حق شهروندی اردبیل را ندارد/ مشکلات معیشتی منشا بسیاری از پرونده ها است
ناصر عتباتی گفت: کسانی که قمه و قداره‌کشی می‌کنند اعلام می‌کنم لیاقت حضور در بین مردم و حق شهروندی اردبیل را ندارند و ضمن مجازات شدید، تبعید در انتظار آنها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، ناصر عتباتی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: برای کسانی که قمه و قداره‌کشی می‌کنند اعلام می‌کنم لیاقت حضور در بین مردم اردبیل را ندارند و ضمن مجازات شدید، تبعید در انتظار آنها است.

وی افزود: اجازه نمی دهیم کسی مزاحم نوامیس مردم شود؛ در حقوق عامه و امنیت مماشات نداریم.

رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: اولین مجموعه قضایی که پوری‌حسینی را مورد بازخواست قرار داد؛ مرجع قضایی استان اردبیل بود؛ برنده اول کشت و صنعت مغان، مجموعه ای از شرکت‌های کاغذی بود که برخی از اعضای آن در بازداشت قرار داشتند.

وی با اشاره به اینکه از نفس خصوصی سازی حمایت می‌کنیم اما این واگذاری باید باعث جهش اقتصاد شود، تصریح کرد: حقوق بیت المال و حقوق عامه، اصلی ترین مطالبه در واگذاری دوم است. ارزیابی ها ابهام داشته و صورت وضعیتهای  مالی صحیح نبود؛ منتظر جمع بندی و تصمیم هستیم.

عتباتی با اشاره به اینکه در ایام شیوع کرونا دستگاه قضا استان متاثر از این پیامد نشد و خدمت رسانی ها انجام می شد، ابراز داشت: دستگاه قضایی استان به جهت سهولت در امر خدمت رسانی 89 درصد امورات خود را بصورت التکرونیکی کرده است و امورات مربوط به سو پیشینه نیز بصورت الکترونیکی خواهد.

وی اظهار داشت: سرعت ورود پرونده ها  در سال 98 نسبت به گذشته روند کاهشی داشته  که در این زمینه می خواهیم شورای های حل اختلاف را تقویت کنیم.

رئیس دادگستری با اشاره به اینکه تنها 8 هزار پرونده توسط بانک های تولید شده است گفت: منشا بسیاری از پرونده مشکلات معیشی است که در این زمینه سعی داریم واحد های تولیدی راکد را با حمایت قضایی به چرخه بازگردانیم.

انهای پیام/

https://www.dana.ir/1619507
ارسال نظر
نظرات