شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 18:07 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619511
امام جمعه شهرستان دهگلان:

گروهک های ضد انقلاب بزرگترین خسارت را به کردستان وارد کردند

گروهک های ضد انقلاب بزرگترین خسارت را به کردستان وارد کردند
امام جمعه شهرستان دهگلان گفت: گروهک های ضد انقلاب با ایجاد نا امنی بزرگترین ضربه را به کردستان و مناطق غرب وارد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه دهگلان در گفتگو با کُردتودی، با اشاره به رزمایش نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال غرب کشور اظهار داشت: این اقدامات سپاه کاملا منطقی و در جهت ایجاد امنیت پایدار منطقه است.

وی افزود: سپاه پاسدران با اقدامات مقتدرانه در جهت امنیت منطقه و گوشزد به گروهک های تجزیه طلب و معاند که با حمایت مالی اسراییل و بعضی از کشوری های عربی در صدد نا امن کردن منطقه هستند بدون شک اقتدار و شکوه نیروهای مدافع سپاه همچنین باعث رضایتمندی مردمی است که سالیان سال توسط  این گروهک ضد انقلاب مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

امام جمعه دهگلان گفت: این گروهگ های تروریستی هیچ جایگاهی در دل مردم و افکار عمومی نداشته و با حملات کور و ناجونمردانه سعی در ایجاد جلوه دادن ناامنی منطقه را دارند که با این اقدامات به موقع سپاه پاسداران زمینه انحلال و شکست این گروهک های تجریه طلب فراهم خواهد شد.

ماموستا محمدی بیان داشت: این گروهک تروریستی با سیاهنمایی خدمات نظام، ترور و ناامنی بزرگترین ضربه را به استان کردستان و مناطق غربی وارد کرده اند و با این حرکات باعث عدم سرمایه گذاری و ایجاد نا امیدی شده اند که این رزمایش مقتدرانه باعث امنیت پایدار و همچنین سرشکستگی و شکست معاندان و مزدوران است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1619511
ارسال نظر
نظرات