شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 18:08 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619516
عاقبت کار حزبی و وفاداری به احزاب کُردی؛

دستفروشی عضو کومله در خیابانهای کشور بیگانه!

دستفروشی عضو کومله در خیابانهای کشور بیگانه!
یک عضو کومله بعد از اینکه فریب شعارهای دروغین را می خورد و وارد این حزب می شود، پس از مدتی او را اخراج می کنند و او مجبور می شود برای اینکه از گرسنگی نمیرد در خیابانهای سلیمانیه عراق اقدام به دستفروشی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کرد تودی بنا به اخباری که رسانه های اقلیم کردستان منتشر کرده اند، اخیراً حسن رحمان پناه مسئول دبیرخانه کمیته مرکزی گروهک کومله، دستور اخراج شهرام را از اردوگاه زرگویز مقر این حزب صادر کرد و این عضو کومله در حال حاضر با فقر و بدبختی در خیابان های سلیمانیه عراق مشغول دستفروشی است.

کردها مردمانی سخت کوش، مبارز، آزادی طلب و صبورند. مرزبانانی که سالهاست همگان بر این اعتراف اند که از قدیمی ترین ایرانیان اند و صاحب خانه این مرز و بوم و تاریخ مبارزات آنان علیه استبداد و ظلم هم در لابلای اکثر کتاب های تاریخ، مکتوب یا مکتوم مانده است. کردستان در این سالها، بزرگ ترین قربانی ترور بوده است اما هرگز غفلتی از زیستن آزاد و آرام در بین مردمانش دیده نشده است.   اما امروز، آفتی به این دیار زده است که باید وقایع و واقعیت ها را گفت و نوشت و آن آفت چیزی نیست به جز گروهکهای مخالف آرامش مردم و توسعه استان کردستان.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1619516
ارسال نظر
نظرات