شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 18:08 منتشر شده در مورخ: 1399/03/31 شناسه خبر: 1619518
امام جمعه اهل سنت بیجار:

اجرای رزمایش سپاه در شمالغرب کشور جولان منافقین را در هم کوبید

اجرای رزمایش سپاه در شمالغرب کشور جولان منافقین را در هم کوبید
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: اجرای رزمایش اقتدار شهدای مسلمان کُرد در شمالغرب کشور جولان منافقین و گروه های منحرف و تروریستی در منطقه را در هم کوبید و موجب امید آفرینی در همه مردم بالاخص مرزنشینان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ماموستا محمدیان در گفتگو با خبرنگار  کردتودی، با اشاره به رزمایش نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال غرب کشور اظهار داشت: اجرای این رزمایش قدرت بازدارندگی و تأمین چندین برابر امنیت مرز ، نماد عزت دوباره ایران اسلامی و اعلام حفاظت از حریم وطن به دشمنان و درهم شکستن گروهک های تروریستی و منحرف منطقه را به دنبال داشت .

وی افزود: از اول انقلاب اسلامی تا به امروز نیروهای امنیتی و نظامی ایران اسلامی محافظ ناموس و عزت و شرافت مردم  که همواره تحسین برانگیز بوده است.

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: اجرای این رزمایش در شمالغرب کشور جولان منافقین و گروه های منحرف و تروریستی در منطقه را در هم کوبید و موجب امید آفرینی همه مردم بالاخص مرزنشینان شد.

ماموستا محمدیان ادامه داد: امنیت اصلی ترین رکن در کنار ایمان و توحید برای حیات بشری و سعادت دنیوی و اخروی است که این دو رکن مهم همواره در سرزمین ایمان و اقتدار ایران اسلامی برای همه دنیا الگو بوده است.

وی عنوان کرد: اقتدار جهانی ایران اسلامی بعد از بسیاری از امور افتخار آفرین در این مدت ها بالاخص حرکت بسیار مهم اخیر  با انتقال سوخت در مقابل چشمان استکبار مدعی قدرت و در هم ریختن هیمنه پر از دروغ آنها ، اینبار رزمایش بزرگ افتخار آفرین در شمال غرب تضمین امنیت برای مرزنشینان و مدال عزت دوباره برای ملت ایران را به ارمغان آورد.

امام جمعه اهل سنت کردستان با اشاره به خدمات ارزنده سپاه در زمینه عمران و آبادانی در شمالغرب کشور ، بیان داشت: ساخت و تعمیر مساجد،ساخت خانه عالم، جاده کشی، ساخت و تعمیر مدرسه و اهدای بسته های معیشتی از مهمترین اقدامات سپاه در غرب و شمالغرب کشور است.

ماموستا محمدیان تصریح کرد: درود خداوند متعال بر همه شیرمردان مومن و‌ پیرو خط رهبری که همواره با تمام وجود از کیان و شرافت ما دفاع می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1619518
ارسال نظر
نظرات