شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1399/04/01 شناسه خبر: 1619630
کارشناس مسائل سیاسی:

حجم تهدیدات منطقه ای ضرورت رزمایش اقتدار شهدای مسلمان کرد را دو چندان می کند

حجم تهدیدات منطقه ای ضرورت رزمایش اقتدار شهدای مسلمان کرد را دو چندان می کند
کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه گفت: حجم تهدیدات منطقه ای و فرا منطقه ای ضرورت این رزمایش ها را دو چندان می کند و طبیعتاً امنیت بوجود آمده منجر به توسعه پایدار و پیشرفت کشور خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی احمدی کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: ضد انقلاب، فریب خوردگان و مزدوران دنیای استکبار هستند که با پشتیبانی رژیم غاضب و جعلی صهیونیستی دست به اقدامات ترور و شرارت می زنند.

وی گفت: حمایت مالی از گروهک ها موجب فریب جوانان کُرد و پیوستن آنها به این گروهک ها شده که منجر به نابودی و صدمات جبران ناپذیری روحی و روانی برای خانواده های آنان نیز می شود.

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: قطعاً رزمایش نیروهای مسلح علاوه بر افزایش سطح آمادگی در مقابل دشمنان، موجب بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان خواهد بود.

وی افزود: اگر دشمنان اجیر شده توسط اسرائیل حتی یک لحظه احساس کنند ایران در موضع ضعف قرار گرفته، شروع به شرارت و توطئه خواهند کرد و مطمناً این رزمایش ها منجر به خنثی سازی خواب آنان و بازدارندگی امنیتی خواهد شد.

احمدی تاکید کرد: حجم تهدیدات منطقه ای و فرا منطقه ای ضرورت این رزمایش ها را دو چندان می کند و طبیعتاً امنیت بوجود آمده منجر به توسعه پایدار و پیشرفت کشور خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1619630
ارسال نظر
نظرات