شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/01 شناسه خبر: 1619781
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

اصناف استان در کمک‌مومنانه لحظات به‌یاد‌ماندنی را رقم زدند

اصناف استان در کمک‌مومنانه لحظات به‌یاد‌ماندنی را رقم زدند
فرمانده سپاه نینواگلستان با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه در استان لحظات به یاد ماندنی فراوانی رقم زد، گفت: اصناف و بازاریان استان در ماجرای کرونا کمک های بسیار زیادی داشتند و در کنار سپاه و بسیج بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ سردار علی ملک شاهکویی امروز در مراسم گرامیداشت روز ملی اصناف، اظهارکرد: تا جایی که به یاد داریم، استان گلستان جزو استان هایی بود که در دوران دفاع مقدس دچار خلل در حوزه اصناف و بازار نشد و این فرهنگ انقلابی بازاریان ما را از سال ها گذشته نشان می دهد.

وی افزود: اصناف و بازاریان استان در آن سال های سخت کنار مردم ایستادند چرا که گران فروشی و کم فروشی را عملی قبیح می دانستند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: با مرور آن مجاهدت ها درمی یابیم این انقلاب به سادگی به دست نیامده و برای حفظ و پاسداری از آن بسیاری از رزمندگان خون دادند و بسیاری دیگر خون دل خورده اند.

وی بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه در استان لحظات به یاد ماندنی فراوانی برای همه ما رقم زد و اصناف و بازاریان استان در ماجرای کرونا کمک های بسیار زیادی داشتند و در کنار سپاه و بسیج بودند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1619781
ارسال نظر
نظرات