شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1399/04/02 شناسه خبر: 1620014
نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس مطرح کرد؛

ایجاد تحول در قوه قضائیه با رویکرد انقلابی و روحیه جهادی/ مفسدان منتظر انتقام سخت قوه قضائیه باشند

ایجاد تحول در قوه قضائیه با رویکرد انقلابی و روحیه جهادی/ مفسدان منتظر انتقام سخت قوه قضائیه باشند
کیوان مرادیان گفت: عملکرد قوه قضائیه موجی از امید را در میان قاطبه ملت ایجاد و شرایط را به نفع عامه مردم تغییر داد. این نتایج درخشان نشان داد که روحیه جهادی همراه با رویکردهای انقلابی و اعتقادی به چه میزان در ایجاد تحول در کشور موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیوان مرادیان در گفت وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: عملکرد قوه قضائیه به ریاست آیت الله رئیسی موجی از امید را در میان قاطبه ملت ایجاد و شرایط را به نفع عامه مردم تغییر داد این نتایج درخشان نشان داد که روحیه جهادی همراه با رویکردهای انقلابی و اعتقادی به چه میزان در ایجاد تحول در کشور موثر است.

وی بیان کرد: همگرایی قوه سه گانه در اجرای عدالت وفق فرامین مقام معظم رهبری لازمه اقدامات اساسی در کشور و خنثی کننده بسیاری از فتنه‌های منطقه‌ای و جهانی است.  

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ترکیب و نوع نگرش در مجلس یازدهم نیز امید به تحقق این آرمان های بزرگ را نوید می‌دهد. 

مرادیان بیان کرد: قطعاً رحمت و برکات خداوند مؤید اقدامات جهادی و خالصانه مسئولانی است که دل در گرو این نظام مقدس اسلامی دارند و سودایی جز خدمت به مردم ندارد.  

وی افزود: در نقطه مقابل گلوگاه‌های فسادزا و افراد مفسد نیز باید منتظر انتقام سخت قوه قضاییه و اقدامات نظارتی مجلس شورای اسلامی باشند.  

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از رویکردهای منطقی و قابل قبول در دستگاه قضایی در مبارزه با فساد و کمک به مدیریت کشور در خدمت به مردم و تحقق جهش تولید و اجرای منویات مقام معظم رهبری گفت: ایران و بزرگ سر سرشار از نیروهای جهادی و آماده فداکاری است و آمریکا قطعاً بازنده این میدان خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620014
ارسال نظر
نظرات