شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/04/02 شناسه خبر: 1620041
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی:

برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی در تقویت اعتماد مردم تاثیرگذار بوده است

برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی در تقویت اعتماد مردم تاثیرگذار بوده است
نماینده شهرستانهای بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات اخیرقوه قضائیه نشان داده است که این قوه در برخورد با مفسدان هیچ خط قرمزی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی در گفتگو باخبرنگار کُردتودی، با اشاره به حمایت مردم در تداوم برخورد قاطعانه قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم قوه قضاییه که در دوره جدید انجام گرفت ، تلاش و پیگیری برای از بین بردن بخش‌های فسادزا و ساختار‌های معیوب و زمینه ساز فساد در جامعه است که منجر به اعتماد عمومی به این نهاد شد.

وی افزود: لازمه داشتن جامعه‌ای پیشرفته و رو به توسعه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی داشتن دستگاه قضایی قدرتمند است، بنابراین واقف بودن به حساسیت کار در دستگاه قضا نخستین موضوعی است که باید مورد توجه کارکنان قوه قضائیه در نقاط مختلف کشور باشد تا بتوانند در مرحله بعدی نسبت به تامین امنیت و آرامش مردم اقدام موثر داشته باشند.

رحیمی، با بیان اینکه آفت  مبارزه با فساد نگاه جناحی و سیاسی است، خاطر نشان کرد: نباید فراموش کنیم که در کنار سلاطین ارز و سکه مدیرانی کارچاق کن اینها هستند که باید در کنار مجازات اشد این سلاطین با همکاران شبکه فساد فارغ از اینکه اصولگرا هستند یا اصلاح طلب برخورد شود. 
 
وی با بیان اینکه برخی افراد درصدد این هستند که اقتصاد کشور را دچار هرج و مرج کنند، گفت: الحمدالله قوه قضائیه این مفسدین اقتصادی و سواستفاده گران را شناسایی و با آنها برخورد داشته و به آنها اجازه عرض اندام نمی دهد.
 
رحیمی با تاکید بر اینکه برخی از مفسدین و حامیان آنها که از قوه قضائیه ضربه دیده اند درصدد تخریب قوه قضائیه هستند، عنوان کرد: اما قوه قضائیه تاکنون به خوبی فرامین رهبر معظم انقلاب را در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی اجرایی کرده است.
 
نماینده مردم سقز وبانه در مجلس یازدهم درپایان، با تشکر از اقدامات آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد از وی درخواست کرد که ادامه این روند کند نشود و برای نهادینه‌سازی امنیت در جامعه نیازمند این هستیم که قوه قضاییه رسالت خود در صحنه‌های مختلف اعم از حقوقی و کیفری، اجرای عدالت، اصلاح امور، مبارزه با ظلم و تبعیض را به نحو شایسته انجام دهد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1620041
ارسال نظر
نظرات