شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/02 شناسه خبر: 1620066
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

برخورد قوه قضائیه با مفاسد افزایش اعتماد عمومی را بدنبال دارد/مجلس حامی اقدامات فسادستیز دستگاه قضا است

برخورد قوه قضائیه با مفاسد افزایش اعتماد عمومی را بدنبال دارد/مجلس حامی اقدامات فسادستیز دستگاه قضا است
ولی اسماعیلی گفت: کشیدن مفسدان دانه درشت به پای میز محاکمه به عیان گویای این است که قوه قضائیه با هیچ کسی مماشاتی نداشته و عدالت را اجرایی می‌کند و این اقدامات قطعاً مورد حمایت مجلس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ولی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: در سال‌های اخیر اقدامات موثری در رابطه با مبارزه با فساد در دستگاه قضا صورت گرفته است که  تاثیر بسزای در افزایش اعتماد عمومی داشته است.

وی افزود: مبارزه با فساد برای عامه مردم باید به صورت عینی قابل لمس باشد و در این چند سال با رویکرد متفاوتی که آیت‌الله رئیسی دیده‌ایم؛ موجب افزایش امید در جامعه شده است.

نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کشیدن مفسدان دانه درشت به پای میز محاکمه  به عیان گویای این است که قوه قضائیه با هیچ کسی مماشاتی نداشته و عدالت را اجرایی می‌کند و این اقدامات قطعاً مورد حمایت مجلس است.

وی تصریح کرد: قوه قضائیه با رویکرد مبارزه با فساد از دورن و بیرون که در پیش گرفته، مورد تحسین فعالان  مختلف سیاسی و اجتماعی کشور قرار گرفته است که می‌توانند گام بلند در گسترش عدالت باشد.

نماینده مردم گرمی  خاطرنشان کرد: مردم برخورد با دیگر دانه درشت‌ها را که به نوعی وصل به افراد با نفوذ بوده و یا نسبتی نزدیک با آنان دارند را هم انتظار می‌کشند.


انتهای پیام/م

 

https://www.dana.ir/1620066
ارسال نظر
نظرات