شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 17:19 منتشر شده در مورخ: 1399/04/02 شناسه خبر: 1620223
نماینده مردم آستارا در مجلس یازدهم:

حمایت تمام قد مجلس یازدهم از دستگاه قضا/ اقتصادی شفاف و پاک در گرو برخورد عادلانه و منصفانه با قانون گریزان

حمایت تمام قد مجلس یازدهم از دستگاه قضا/ اقتصادی شفاف و پاک در گرو برخورد عادلانه و منصفانه با قانون گریزان
غلامرضا مرحبا، نماینده مردم آستارا در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم تمام قد پشتیبانه دستگاه قضا است گفت: از دستگاه قضا انتظار داریم برخوردی مناسب، قوی، عادلانه و منصفانه با هرگونه عمل مجرمانه در صحنه اقتصادی و سایر بخش ها انجام دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا مرحبا، نماینده مردم آستارا در یازدهمین مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ۸دی،،با اشاره به برخورد قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی اظهار کرد: فلسفه وجودی دستگاه قضا و نظارتی برخورد با هرگونه تخلف و تخطی است.

مرحبا با بیان اینکه قطعاً با هرگونه تخلفی باید برخورد شود ادامه داد: زمانی که یک قانون تصویب میشود، بر اساس قانون و عرف باید مطابق آن عمل کرد و هرگونه تخطی یا عمل مجرمانه نسبت به قانون توسط هرشخصی باید توسط دستگاه قضا پیگیری و برخورد شود‌‌.

نماینده مردم آستارا در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم تمام قد پشتیبانه دستگاه قضا است خاطرنشان کرد: به نمایندگی  از مردم در یازدهمین مجلس شورای اسلامی از دستگاه قضا انتظار داریم برخوردی مناسب، قوی، عادلانه و منصفانه با هرگونه عمل مجرمانه در صحنه اقتصادی و سایر بخش ها انجام دهد.

مرحبا با اشاره به عملکرد قابل تقدیر دستگاه قضا بیان کرد: دستگاه قضا بر وظیفه خود بطور کامل واقف و آگاه است و در دوره جدید کارهای خوبی بویژه در پیگیری و معرفی پرونده های مفاسد اقتصادی در اخبار و جراید را انجام داده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم تصریح کرد: در گذشته اقدامات و عملکرد ضعیفی وجود داشت و نسبت به برخی از قانون شکنی و قانون گریزی ها برخورد و روال قانونی انجام نمیشد.

وی در پایان با بیان اینکه دستگاه قضا به هرچیزی که مانع برقراری عدالت میشود نباید کوچکترین توجهی داشته باشد افزود: اقدامات و درایت دستگاه قضا همراه با حمایت مجلس، منجر به داشتن اقتصادی پاک، سالم، شفاف و بدور از هرگونه فساد و آلودگی میشود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620223
ارسال نظر
نظرات