شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1399/04/03 شناسه خبر: 1620468
تست کروناویروس و گلایه مردم از جوابدهی دیرهنگام؛

رئیس مرکز بهداشت شهرکرد: حداقل زمان ممکن برای جوابدهی 24 ساعت است

رئیس مرکز بهداشت شهرکرد: حداقل زمان ممکن برای جوابدهی 24 ساعت است
افرادی که در شهرکرد تست کرونا داده اند جواب تست خود را با تاخیر می گیرند و همین امر موجب اعتراض برخی از این شهروندان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ تعدادی از شهروندان شهرکردی برای جوابدهی در تست کرونا گلایه داشتند که جواب دهی باید ظرف 24 ساعت انجام شود اما گاها" تا دو هفته نیز به طول می انجامد و اگر کسی به کرونا مبتلا باشد همین امر خطری برای او در پی دارد.

دو هفته تست کرونا داده ام اما جوابی دریافت نکرده ام

یکی از شهروندان شهرکردی از تاخیر در جوابدهی آزمایش کرونا گلایه داشت و گفت: نزدیک یک هفته پیش تست کرونا گرفتیم و به ما گفتند 48 ساعت بعد جواب داده می شود اما متاسفانه ما هر دور روز یکبار برای جوابدهی به بیمارستان مراجعه می کنیم اما تا کنون جوابی دریافت نکرده ایم.

وی با اذعان بر اینکه مراکزی که تست کرونا میگیرند افراد زیادی آن جا تجمع می کنند بیان داشت: افرادی که در این مراکز تجمع می کنند همگی ناقل هستند و نباید جواب آزمایشات با تاخیر باشد.

حداقل زمان ممکن برای جوابدهی 24 ساعت است

شهرام جزایری رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری به خبرنگار ما گفت: کسانی که تست کرونا داده اند باید توجه داشته باشند که جوابدهی این تست حداقل 24 ساعت بعد از تست است.

وی تصریح کرد: باید افراد به همان مراکزی که تست را داده اند یا به نزدیک ترین خدمات جامع سلامت تحت پوشش خود مراجعه کنند.

جزایری ادامه داد: از مراجعه مستقیم به مرکز بهداشت شهرستان، آزمایشگاه ها و سایر مراکز جدا" خودداری کنند.

وی با اذعان بر اینکه جواب مکتوب منفی نداریم و فقط فرم برگشت به کار داریم بیان داشت: حجم مراجعین زیاد است و همگی منتظر جواب تست خود هستند و به همین خاطر همه موارد را باید در نظر گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620468
ارسال نظر
نظرات