شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620670
سخنگوی کمیسیون عمران تاکید کرد؛

رسیدگی به مشکلات مسکن؛ رویکرد مهم کمیسیون عمران/ دولت در حوزه مسکن برنامه‌ای ندارد

رسیدگی به مشکلات مسکن؛ رویکرد مهم کمیسیون عمران/ دولت در حوزه مسکن برنامه‌ای ندارد
حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات مسکن از رویکرد مهم کمسیون عمران مجلس خواهد بود گفت: دولت در حوزه مسکن برنامه‌ مناسبی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید البرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اینکه کمیسیون عمران چند روز است تشکیل شده و اعضای کمیسیون نیز مشخص شدند اظهار کرد: رویکرد کمیسیون عمران که به عنوان یکی از کمیسیون‌های موثر در فرآیند کشور بوده کاملا روشن است.

وی با بیان اینکه رویکرد‌های کمیسیون با توجه به مسائل و مشکلاتی که در جامعه مردم درگیر هستند انتخاب خواهد شد تصریح کرد: بحث مسکن از اولویت رویکردهای کمیسیون عمران خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: افراد کثیری از جامعه ایران با مشکل مسکن مواجه هستند و شرایط قیمت مسکن و زمین در حال حاضر به صورت افسارگسیخته پیش می‌رود.

وی با تاکید براینکه بازار مسکن شرایط خوبی ندارد و به احتمال زیاد دولت نیز در این زمینه برنا‌مه‌ای هم ندارد بیان کرد: بحث مسکن قطعا یکی از موضوعات مهم کمیسیون عمران خواهد بود و پیگیری جدی در این کمیسیون اتفاق خواهد افتاد.

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از موارد نیز رسیدگی به وضعیت پروژه‌های نیمه تمام در سطح کشور و بررسی بدهی‌های دولت به پیمانکاران خواهد بود افزود: بخشی از آبادانی کشور با رسیدگی و تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام اتفاق می‌افتد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی دولت در حوزه مختلف مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت افزود: باید برای رفع مشکل بدهی‌های دولت به پیمانکاران راهکاری ارائه شود و گشایش در اجرای پروژه‌های باید اتفاق بیفتد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در مورد رسیدگی به مشکلات پروژه‌های نیمه‌تمام استان زنجان گفت: پروژه‌های مهم استان زنجان مانند دو خطه کردن راه آهن زنجان و غیره نیز از برنامه‌های مجمع نمایندگان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل این طرح بر توسعه اقتصادی استان بسیار تاثیرگذار است عنوان کرد: پروژه‌های راه‌سازی استان و کشاورزی قطعا با همفکری نمایندگان رسیدگی خواهد شد.

حسینی خاطرنشان کرد: پروژه‌هایی که منجر به توسعه اقتصادی استان می‌شود قطعا جزو اولویت‌های مجمع نمایندگان استانی قرار خواهد گرفت و مشکلات پروژه‌های عمرانی استان نیز در کمیسیون عمران مجلس مطرح شده و پیگیریهای لازم صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620670
ارسال نظر
نظرات