شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620746
مدیر فرودگاه سبزوار خبرداد؛

ازسرگیری پرواز‌های فرودگاه سبزوار پس از 4 ماه

ازسرگیری پرواز‌های فرودگاه سبزوار پس از 4 ماه
مدیر فرودگاه سبزوار از آغاز مجدد فعالیت فرودگاه سبزوار پس از 4 ماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اصغر روشن‌بین در گفت و گو با صبح توس؛ با اعلام خبر ازسرگیری پروازهای فرودگاه سبزوار پس از 4 ماه کنسلی اظهار داشت: پس از افزایش درخواست‌های سفر هوایی پس از رکود ۴ماهه بر فرودگاه‌های کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، پروازهای فرودگاه سبزوار در مسیر تهران - سبزوار - تهران از سر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه تا قبل از تعطیلی پروازها نیز فرودگاه سبزوار در مسیر سبزوار و تهران اقدام به سرویس‌دهی به مسافرین می‌کرد تصریح کرد: با شروع مجدد فعالیت فرودگاه ، ۱۰سورتی پرواز هفتگی توسط ۲شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) و ماهان، امکان مسافرت هوایی به پایتخت کشور در ۵روز هفته، از فرودگاه سبزوار فراهم شد.

روشن‌بین با اشاره به پتانسیل مناسب سبزوار برای افزایش پروازها در خطوط دیگر و فرودگاه‌های دیگر کشور افزود: استقبال مردم سبزوار و سایر شهرستان‌های غرب خراسان از پروازهای فرودگاه سبزوار، ، استمرار و افزایش مسیرهای هوایی را به دنبال خواهد داشت.

مدیر فرودگاه سبزوار همچنین بابیان اینکه موقعیت قرارگیری سبزوار در بین شهرستان‌های دیگر سبب شده است تا مسافرین با آرامش بیشتر و سرعت بهتر بتوانند به سفرهای خود بپردازند ادامه داد: خوشبختانه فرودگاه سبزوار می‌تواند جایگزین مناسبی برای مسافرین باشد که قصد استفاده از فرودگاه مشهد را برای سفر به تهران دارند باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620746
ارسال نظر
نظرات