شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620764
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء:

گیلان با چالش های بسیاری مواجه است/ در هر بخشی که قادر به همراهی باشیم، اعلام آمادگی می کنیم

گیلان با چالش های بسیاری مواجه است/ در هر بخشی که قادر به همراهی باشیم، اعلام آمادگی می کنیم
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، گفت: گیلان در کنار ظرفیت ها و مزیت های بسیار، با چالش های ناشی از بارش های نابهنگام، آلودگی‌های زیست محیطی، پسماند و آبرسانی به روستاها مواجه است و در هر بخشی که قادر به همراهی باشیم، اعلام آمادگی می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از ۸دی، سردار سعید محمد صبح امروز در دیدار با در این دیدار فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نیز با بیان اینکه قرارگاه بازوی اجرایی دولت و در کنار اوست، گفت: گیلان در کنار ظرفیت ها و مزیت های بسیار، با چالش های ناشی از بارش های نابهنگام، آلودگی‌های زیست محیطی، پسماند و آبرسانی به روستاها مواجه است و در هر بخشی که قادر به همراهی باشیم، اعلام آمادگی می کنیم.

وی به امضاء تفاهم نامه همکاری با شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت در سال گذشته اشاره کرد و افزود: قرارگاه در راستای توسعه‌ شهری در هر بخشی که نماینده عالی دولت در استان نیاز ببیند، آماده همکاری است.

 

اهتمام جدی قرارگاه خاتم الانبیاء بر تسریع عملیات اجرایی سد پلرود و بهره برداری تا پایان سال

وی به مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای پروژه راه آهن رشت-آستارا اشاره و خاطرنشان کرد: درخصوص سد پلرود نیز اهتمام جدی داریم تا با تسریع عملیات اجرایی، شاهد بهره‌برداری در پایان امسال باشیم.

 

اعلام آمادگی برای آغاز عملیات اجرایی ارتقاء خط انتقال گاز 42 اینچ رشت _ چلوند

سردار محمد همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ارتقاء خط انتقال گاز 42 اینچ رشت - چلوند توسط قرارگاه، در راستای توسعه‌ تخت های بیمارستانی استان نیز بر مبنای تفاهم منعقده با وزارت بهداشت در سال های گذشته اعلام آمادگی کرد.

 

شتاب در اجرای پروژه ها موجب رضایتمندی مردم می‌شود

 ارسلان زارع استاندار گیلان نیز در این دیدار اظهار کرد: پروژه های مهمی که قرارگاه در استان عهده دار آن است با روحیه جهادی و در کنار دولت درحال اجراست و پروژه راه آهن رشت-آستارا به لحاظ اثرگذاری در ارتقاء مبادلات تجاری، کوتاه کردن مسیر و کاهش هزینه‌های کریدور شمال-جنوب بسیار حائز اهمیت است.

وی به پیگیری مستمر رئیس جمهوری از روند پیشرفت پروژه راه آهن رشت-انزلی-آستارا و تاکید بر اتمام بخش اعظمی از آن تا پایان دولت دوازدهم اشاره و اضافه کرد: برای تسریع در عملیات اجرایی مانعی وجود ندارد و انتظار می‌رود قرارگاه ماشین آلات موردنیاز را تقویت کند.

استاندار گیلان همچنین تکمیل سد پلرود را گامی مهم در تامین آب کشاورزی و آشامیدنی مردم رودسر و دیگر شهرهای شرق استان عنوان و خاطرنشان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه به تازگی از این پروژه بازدید کرده و قول مساعد تزریق منابع اعتباری داده و امیدواریم سریعتر شاهد بهره برداری از آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی و خادمان‌شان علیرغم تشدید تحریم‌های غیرقانونی دنیای استکبار، با وفاق، همدلی و انسجام پایبند به آرمان های انقلاب هستند، گفت: مردم گیلان نیز علاوه بر پیشینه غنی فرهنگی همواره پرنشاط و امیدوار بوده و هستند که امیدواریم موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آوریم.

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز با بیان اینکه موضوعات استان را با کمترین اختلاف نظر و با همفکری به پیش می بریم، گفت: سپاه استان در اجرای پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) آماده هرگونه همکاری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620764
ارسال نظر
نظرات