شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:19 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620801
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه عنوان کرد؛

تشکیل قرارگاه فرهنگی فضای مجازی برای بازخوانی جنایات آمریکا

تشکیل قرارگاه فرهنگی فضای مجازی برای بازخوانی جنایات آمریکا
عباس سروری گفت: به منظور بازخوانی جنایات آمریکا قرارگاه فرهنگی فضای مجازی در این استان تشکیل می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، عباس سروری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمانشاه اظهار داشت: ششم تا دوازدهم تیرماه که به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده فرصت مناسبی برای آگاه‌سازی نسل جدید از جنایات استکبار به سرکردگی آمریکا است.

وی افزود: آمریکا در طول تاریخ با ۱۳۴ دخالت مستقیم و غیرمستقیم نظامی به بهانه حقوق بشر به کشورهای جهان وارد شده و حضور این کشور برای آنها ظلم، ستم و خفقان را به همراه داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: هزاران تن در کشورهای مختلف به دلیل حضور نامبارک آمریکا و دخالت‌های بی‌جای آنها کشته شدند.

سروری با اشاره به جنایات سهمگین آمریکا در منطقه خاورمیانه به بهانه حقوق بشر تصریح کرد: آنها با ایجاد داعش جنایات بی‌شماری را در سوریه با بزک اعمالشان با بهانه حقوق بشر به بار آوردند.

وی ادامه داد: هرساله ۶ تا ۱۲ تیرماه جنایات آنها را بازخوانی می‌کنیم تا جوانان و مردم در جریان فجایعی که آمریکا در سراسر جهان رقم زده قرار دهیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان داشت: استان کرمانشاه یکی از قربانیان جنایات مستقیم و غیرمستقیم آمریکا بوده است، آنها با حمایت از رژیم بعث در جنگ تحمیلی و همچنین حمایت از گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات و راه‌اندازی پژاک جنایات بسیاری را در کرمانشاه رقم زده‌اند.

این مسئول به شهادت آیت‌الله اشرفی اصفهانی و ۴۱ شهید ترور استان، عملیات مرصاد و… به عنوان نمونه‌های دیگر جنایات آمریکا با دخالت غیرمستقیم در استان کرمانشاه عنوان کرد.

سروری یادآور شد: امروز می‌بینیم که گروه‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا همچون منافقین با تمام جنایاتشان علیه کشور در حال تبلیغات گسترده برای مظلوم‌نمایی خود هستند، این در حالی است که جنایات آنها بر کسی پوشیده نیست.

وی، هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را فرصت مغتنمی برای جلوگیری از فریب جوانان با حربه‌های تبلیغاتی آنها دانست و آگاه‌سازی مردم در خصوص این جنایات را بسیار حائز اهمیت برشمرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت پاندمی بیماری کرونا در جهان و نیازهای دارویی تصریح کرد: آمریکا که سال‌ها تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران وضع کرده حتی در این شرایط و نیاز دارویی بیماران نیز بر جنایت خود اصرار دارد.

این مسئول اشاره‌ای به وقایع اخیر کشور آمریکا و اعتراضات مردمی در این کشور در پی کشتن یک سیاه‌پوست آمریکایی توسط پلیس داشت و گفت: آمریکا حتی به مردم خود نیز رحم نمی‌کند.

وی افزود: مردم هوشیار آمریکا که سال‌ها دربند بودند فرصتی پیدا کرده‌اند که خشونت انباشته شده خود را بروز دهند و نشان دهند ظلم پابرجا نمی‌ماند.

سروری اشاره‌ای به برنامه‌های تدارک دیده شده برای هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی داشت و افزود: امسال با توجه به شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم اجتماع و برنامه‌های اجتماع‌محور نخواهیم داشت و در فضای مجازی این جنایات را بازگو می‌کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه پیگیری‌های حقوقی محکومیت استکبار جهانی در خصوص جنایات مختلف آمریکا با همکاری حقوقدانان بسیجی و فعالیت‌های فرهنگی همراه با تبلیغات شهری را از جمله برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

این مسئول گفت: تشکیل جبهه فرهنگی استکبارستیزی در فضای مجازی و حضور کارشناسان در میزگردهای صداوسیما برای بازخوانی جنایات آمریکا از دیگر برنامه هاست.

سروری تشکیل قرارگاه فرهنگی فضای مجازی، نصب اولین المان شهری شهدای ترور و برپایی قرارگاه رسانه‌ای توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان و تبیین این جنایات در نمازهای جماعات را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620801
ارسال نظر
نظرات