شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620883
فرمانده سپاه قدس گیلان:

گیلان در توسعه زیرساخت ها و مسائل محیط زیستی دارای بحران های جدی است/ آبرو گذاشتیم و از سردار محمد برای حل مشکلات دعوت کردیم‌

گیلان در توسعه زیرساخت ها و مسائل محیط زیستی دارای بحران های جدی است/ آبرو گذاشتیم و از سردار محمد برای حل مشکلات دعوت کردیم‌
سردار عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه استان گیلان در توسعه زیرساخت ها و مسائل محیط زیستی دارای بحران های جدی است، گفت: اگر شورا همدل باشد، مردم هم پشتیبان باشند مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان پیش از ظهر امروز در نشست امضای چهار تفاهمنامه پروژه های عمرانی و کلنگ زنی و آغاز عملیات یک پروژه بزرگ حضور شهردار و اعضای شورای شهر رشت اظهار کرد: استان گیلان در توسعه زیرساخت ها و مسائل محیط زیستی دارای بحران های جدی است.

وی با اشاره به سفر سردار سلیمانی به رشت و نظر ایشان درباره مشکلات گیلان گفت: سردار گفت که مسئولین شما در فکر مردم نبوده و حواسشان به مشکلات مردم نیست.

آبرو گذاشتیم و از سردار محمد برای حل مشکلات دعوت کردیم‌

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سپاه در سخت ترین و بدترین مناطق کار و خدمت می کند گفت: ما کمی نگران هستیم زیرا سپاه نباید کاری را شروع کرده و بر زمین بگذارد، آبرو گذاشتیم و از سردار محمد برای حل مشکلات دعوت کردیم‌.

وی تصریح کرد: شورا همدل باشد، مردم هم پشتیبان باشند مشکلات حل خواهد شد.

با این وضعیت مردم جایگاه ما مسئولین در جهنم است

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه با این وضعیت مردم جایگاه ما مسئولین در جهنم است اذعان کرد: خواهش میکنم دست به دست هم داده و کنار هم باشیم و صادقانه مشکلات را حل کنیم.

در ادامه علی فتح‌اللهی، فرماندار رشت با بیان اینکه اصل نام شهر رشت «بیه» به معنای حد واسطه بین دورودخانه بوده و نشان از اهمیت رودخانه‌ها دارد اظهار کرد: نام شهر رشت نشان می‌دهد که بسیار تأثیر گذار است.

فتح اللهی با اشاره به حضور سپاه در انجام این پروژه ها گفت: سپاه وظیفه دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی را بر عهده دارد.

فرماندار رشت ادامه داد: این ۲رودخانه در شان شهر رشت نیست و مردم از ما انتظار دارند؛ مردم از شهرداری و شورای شهر رشت انتظار جدول سازی ندارند بلکه باید زیرساخت ها درست شوند.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه‌ها رضایت مردم را در پی دارد افزود: مردم رشت به قرارگاه خاتم افتخار خواهند کرد و امیدواریم با زدن این کلنگ همه همدل شویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620883
ارسال نظر
نظرات