شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:28 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620887
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه مطرح کرد؛

پیش‌بینی آبرسانی سیار به ۱۸۰ روستای کرمانشاه

پیش‌بینی آبرسانی سیار به ۱۸۰ روستای کرمانشاه
علیرضا کاکاوند گفت: پیش بینی می‌شود باید به ۱۸۰ روستای استان با تانکر آبرسانی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا کاکاوند در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در خصوص مشکل آبرسانی به روستاهای کرمانشاه، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت آبرسانی به ۴۰۰ روستا با مشکل مواجه است.

وی با بیان اینکه جمعیت ۲۰ هزار نفری در این روستاها با مشکل کمبود آب شرب مواجه هستند، گفت: پیش بینی ما این است که برای ۱۸۰ روستا باید با تانکر آبرسانی کنیم.

کاکاوند بیان داشت: برای هر روستا سرانه مشخصی در نظر گرفته شده است که نیروهای ما با تانکر به صورت سه روز یکبار آب شرب به این روستاها منتقل می‌کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: برای رسیدگی به وضعیت آب روستاها یکسری پروژه‌ها در دست اجرا داریم که حدود ۲۰۰ روستا در این خصوص مشخص شده است.

وی ادامه داد: برای برطرف شدن آب شرب به این روستاها با ۲ مشکل کمبود اعتبار و یکسری مشکلات اجتماعی بین خود روستاها مواجه هستیم.

کاکاوند اظهار داشت: به این منظور حدود ۲۶۰ میلیارد تومان جهت رفع مشکل آبرسانی به این روستاها نیاز داریم و همچنین جهت مشکلات اجتماعی بین روستاها که از انتقال آب به روستاهای اطراف به دلایل مختلف جلوگیری می‌کنند با فرمانداران رایزنی کردیم تا این مشکل را برطرف کنند.

این مسئول گفت: در حال حاضر حدود ۶۴ روستا که مشکل آب شرب داشتند آماده بهره برداری است و در سفری که وزیر کشور طی روزهای آتی به استان کرمانشاه دارند بحث آبرسانی آنها افتتاح می‌شود و امیدواریم تا پایان سال این میزان را به ۱۰۰ روستا برسانیم.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1620887
ارسال نظر
نظرات