شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: دین و اندیشه
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620906

برگزاری "پیاده‌روی اربعین" در هاله‌ای از ابهام

برگزاری "پیاده‌روی اربعین" در هاله‌ای از ابهام
استاندار تهران با بیان اینکه به سبب شیوع کرونا، وضعیت برگزاری پیاده روی اربعین مشخص نیست، گفت: اما در صورت برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین، استان تهران آمادگی لازم برای برپایی این همایش عظیم را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد اربعین استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد در برگزاری مطلوب این همایش عظیم در سال گذشته اظهار کرد: امسال به سبب شیوع کرونا برگزاری پیاده‌روی اربعین در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، با این وجود تمهیدات لازم اتخاذ می‌شود تا در صورت کاهش کرونا و برگزاری این مراسم، آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: هدف این است که مقدمات لازم برای برپایی مراسم پیاده‌روی اربعین فراهم شود تا در صورت امکان حضور پیدا کنیم و اگر به سبب شرایط کرونا این امر مقدور نشد، آنچه خواسته قلبی بود، شکل گرفته است.

استاندار تهران با اشاره به لزوم آمادگی برای برگزاری این مراسم معنوی عنوان کرد: همه اعضای ستاد و مسئولان استان برنامه‌ریزی داشته باشند و به سبب ایجاد انسجام، هماهنگی و وحدت رویه از موازکاری پرهیز شده و اقدامات در قالب ستاد اربعین استان پیگیری شود.

محسنی بندپی گفت: ضمن احصا مشکلات سال گذشته و رفع مشکلات برنامه‌ریزی و تقسیم کار صورت گیرد که هر کدام از فرمانداری و بخشداری‌ها چه اقلامی را تهیه کنند همچنین کمیته مشترک بسیج و سپاه برای ساماندهی کمک‌های خیران، هیئت‌های مذهبی و موکب‌ها تشکیل شود.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1620906
ارسال نظر
نظرات