شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620933
رئیس اداره گاز شهرستان سراب خبر داد

آغاز عملیات لوله کشی گاز در روستای «دیزج سفید» شهرستان سراب

آغاز عملیات لوله کشی گاز در روستای «دیزج سفید» شهرستان سراب
داداش زاده از آغاز عملیات لوله کشی گاز در روستای «دیزج سفید» شهرستان سراب خبر داد و گفت: این پروژه در شهریور ماه همزمان با فرارسیدن هفته دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هوشنگ داداش زاده رئیس اداره گاز شهرستان سراب با اشاره به آغاز لوله کشی گاز روستای محروم دیزج سفید در شهرستان سراب اظهار داشت: این روستا یکی از روستاهای محروم درسطح شهرستان سراب است که به درخواست اهالی این روستا، شاهد آغاز عملیات لوله کشی گاز از روستای گواشین به سمت روستای دیزج سفید هستیم.

وی با بیان اینکه شهریور ماه، عملیات لوله کشی گاز روستای دیزج سفید به پایان می رسد، تاکید کرد: انشالله در هفته دولت، شاهد بهره برداری از گاز روستای دیزج سفید خواهیم بود.

داداش زاده تاکید کرد: روستای دیزج سفید یکی از روستاهای گردشگری در سطح شهرستان سراب است که عدم امکاناتی همچون گاز باعث شده بود که تعدادی از اهالی این روستا، دست به مهاجرت بزنند و برای حفظ چنین

روستاهایی، نیاز است که امکانات اولیه را مهیا نمود.
رئیس اداره گاز شهرستان سراب گفت: کانال مردمی خاطره ها در شبکه فضای مجازی، باعث شد که نسبت به مشکل اساسی این روستا مطلع شویم و به سرعت برنامه ریزی کردیم تا این مشکل روستای دیزج سفید رفع گردد.

وی در پایان با اشاره به وجود آثار تاریخی در روستای دیزج سفید افزود: سنگ نوشته رازلیق یکی از آثار تاریخی در اطراف روستای دیزج سفید است و می تواند باعث رونق گردشگری در این منطقه از شهرستان سراب شود.

  • سی
https://www.dana.ir/1620933
ارسال نظر
نظرات