شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 22:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620976

اعطای تسهیلات قراض الحسنه به کارآفرینان برای جذب مددجویان کمیته امداد

اعطای تسهیلات قراض الحسنه به کارآفرینان برای جذب مددجویان کمیته امداد
مرتضی بختیاری از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارآفرینان در صورت بکار گیری مددجویان کمیته امداد در واحدهای تولیدی خود خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)در بخش دیگری از برنامه های سفر دو روزه  خود به استان خراسان شمالی تولیدی نازلی در روستای توتلی در بخش جرگلان را افتتاح کرد.

 
در این بازدید محمد  یزدانی مدیر تولیدی از کارافرینی بین ۸۰ بانو در این منطقه گزارشی داد و گفت: ۵۰ نفر از بانوان مشغول کار در این واحد تولیدی تحت پوشش کمیته امداد امام هستند.

وی اظهار داشت: روزانه هزار دست لباس بچه گانه در این واحد، تولید می شود.

 یزدانی تصریح کرد: از ابتدای انتشار ویروس کرونا در استان این واحد با همکاری ستاد مقابله با کرونا تاکنون صد هزار ماسک تولید وتوزیع کرده است .

بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی ره به مدیر تولید قول یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه را در صورت جذب ۵۰ مددجوی دیگر برای این کارگاه تولید داد و گفت: یکی از طرح های اشتغالزایی نهاد کمیته امداد امام خمینی ره تشویق کارآفرینان است و از آنان جهت ایجاد اشتغال برای مددجویان حمایت میکند.
وی با ابراز خرسندی از ایحاد اشتغال در این تولیدی گفت : این تولیدی تاکنون در دو مرحله ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی از کمیته امداد امام دریافت کرده است.
بختیاری در پایان سفر خود به درخواست محمدوحیدی نماینده مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز دختر برای ۸۰ بانوی مشغول به کار در تولیدی هدیه صد هزار تومان اهدا کرد .

استاندار نیز در این آیین از اخذ خسارت سیل و بارندگی خبر داد و گفت: استان ما در اخذ خسارت ها در زمان بارندگی خوب عمل کرده است و با جذب ۶ هزار و  ۴۵۰ واحد مسکونی جایگاه سوم را در کشور به خود اختصاص داده است .

محمدعلی شجاعی گفت : در استان کار به گونه پیش رفته است که بزودی شاهد افتتاح پنج هزار واحد مسکونی سیلزدگان خواهیم بود.

وی همچنین اهدای هزار راس دام و دو هزار لوازم خانگی به آسیب دیدگان از سیل و بارندگی در استان خبر داد.
 
انتهای پیام/رحیمی

https://www.dana.ir/1620976
ارسال نظر
نظرات