شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621020
خبری خوش برای صنعتگران:

وام کرونا به صنعتگران هرمزگانی پرداخت می‌شود/ ۱۲ میلیون تومان با سود ۱۲ درصد

وام کرونا به صنعتگران هرمزگانی پرداخت می‌شود/ ۱۲ میلیون تومان با سود ۱۲ درصد
ماشا الله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی بستک گفت: تمام صنعتگران که دارای پرواته تولید انفرادی وکارگاهی فروشگاه صنایع دستی هستند می توانند جهت اخذ تسهیلات به سامانه کارا مراجعه کرده و ثبت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ با توجه به پیگیری های اخیر در خصوص تسهیلات دولت به صنعتگران در دوران بحران کرونا و خسارت های ناشی از آن، ماشا الله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی شهرستان بستک در گفت و گو با هرمز اظهار کرد: تمام صنعتگران که دارای پروانه تولید انفرادی وکارگاهی فروشگاه صنایع دستی هستند می توانند جهت اخذ تسهیلات به سامانه کارا مراجعه کرده و ثبت کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی شهرستان بستک افزود: فقط صنتعگرانی که کارت صنتعگری آنها تا پایان سال ۹۷ اعتبار داشته است می توانند در این سامانه ثبت کنند.


خنجی با تاکید براینکه مهلت ثبت نام تا جمعه می باشد ادامه داد: مبلغ وام ۱۲ میلیون تومان است با سود ۱۲ درصد وباز پرداخت آن دوساله وسه ماه تنفس دارد.


وی اضافه کرد: افرادی که موفق به ثبت نام در سامانه کارا و وام کرونا شده اند، نام ونام خانوادگی، کد ملی وشماره پیگیری خود را جهت تایید توسط دستگاه مربوطه از طریق واستاپ شماره ۰۹۱۷۳۶۴۰۴۹۱ ارسال کنند.


خنجی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مشکل وارد کردن کد بیمه کارگاه در سامانه حل نشده است در قسمت اعتراض، یک تبکت ارسال کرده و ثبت نام را انجام دهید، زمانیکه این مشکل در سامانه حل شود اعتراض ها بررسی و ثبت نام تایید خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621020
ارسال نظر
نظرات