شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621082
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی:

دولت برای رفع مشکلات اقتصادی از جان مایه بگذارد/ برخی افزایش قیمت‌ها ناشی از خودتحریمی است

دولت برای رفع مشکلات اقتصادی از جان مایه بگذارد/ برخی افزایش قیمت‌ها ناشی از خودتحریمی است
موسوی گفت: درست است که تحریم‌های دشمن هر روز افزوده می‌شود اما نباید فراموش کرد که علت افزایش قیمت برخی کالاهای تولید داخل که نیازی به ارز ندارند ناشی از خودتحریمی‌ها و اشتباهاتی است که در داخل کشور رخ می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی در گفتگو  با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: مشکلات مردم در حوزه های مختلف معیشتی زیاد شده است که به همین جهت در کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس بانک مرکزی جلسه ای داشتیم و چکش کاری هایی در این زمینه انجام شد و در مورد بحث افزایش قیمت ارز که مردم را در تنگنا قرار داده است مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت ارز در قیمت لوازم خانگی نیز اثر گذاشته است  افزود: بانک مرکزی در زمینه کاهش قیمت ارز قول داده است که امیدواریم با مسیر شدن این امر شاهد تعدیل قیمت ها در بازرا باشیم

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درست است که  تحریم های دشمن هر روز افزوده می شود اما نباید فراموش کرد که برخی کالا هایی که تولید داخل است و نیازی به ارز ندارند نیز در این اوضاع با افزایش قیمت رو به رو شده است ناشی از خود تحریمی ها و اشتباهاتی که در داخل کشور رخ می دهد و در این زمینه نیز بحث های کارشی انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این وضعیت اقصتادی بشترین فشار بر وری اقشار آسیب‌پذیر جامعه بخصوص جوانان در شرف ازدواج است که از امکانات اولیه محروم هستند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: دولت باید برای رفع مشکلات اقتصادی باید از جان مایه بگذارد و مجلس نیز دولت را مجاب به این کار می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621082
ارسال نظر
نظرات