شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621146
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان خبر داد:

تشکیل 3 پرونده احتکار خودرو و 1 پرونده احتکار لوازم خانگی در استان سمنان

تشکیل 3 پرونده احتکار خودرو و 1 پرونده احتکار لوازم خانگی در استان سمنان
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گرانفروشی را در صدر تخلفات ثبت شده عنوان کرد و گفت: تقلب در کسب، امتناع از تحویل خودرو توسط شرکت‌های خودرویی و عدم پایبندی به قرارداد از دیگر عناوین پرونده های تشکیل شده در سال گذشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، رضا محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضائیه گفت: در سال گذشته 8240 فقره پرونده در تعزیرات حکومتی استان سمنان تشکیل شد که 8181 پرونده منتج به صدور حکم و مختومه شد.

محمدی گرانفروشی را در صدر تخلفات ثبت شده عنوان کرد و گفت: تقلب در کسب، امتناع از تحویل خودرو توسط شرکت‌های خودرویی و عدم پایبندی به قرارداد از دیگر عناوین پرونده های تشکیل شده در سال گذشته است.

وی با اشاره به اعزام 525 اکیپ گشت تعزیرات حکومتی در سال 98 گفت: طی این گشت ها 2107 مورد بازرسی صورت گرفت و 674 مورد تخلف گزارش و ثبت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان با بیان اینکه از ابتدای اسفند 98 سه مرحله طرح نظارتی اجرا شد ابراز کرد: سه موضوع احتکار خودرو، لوازم خانگی و حوزه سلامت در این طرح مورد توجه قرار گرفت.

محمدی در ادامه گفت: در موضوع احتکار خودرو 3 پرونده به ارزش 14 میلیارد و پانصد میلیون ریال و یک پرونده در بخش لوازم خانگی به ارزش 16میلیارد ریال تشکیل شد.

وی تاکید کرد: میانگین رسیدگی به پرونده‌های تخلف در زمینه کالا و خدمات ۹ روز است و در این مدت با تلاش کارشناسان پرونده منتج به نتیجه می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621146
ارسال نظر
نظرات