شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621193
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نمایندگان لرستان در مجلس مطالبه گر خواسته های مردم باشند/ ضرورت برنامه ریزی برای رفع مشکل بیکاری وتورم

نمایندگان لرستان در مجلس مطالبه گر خواسته های مردم باشند/ ضرورت برنامه ریزی برای رفع مشکل بیکاری وتورم
حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی گفت: نمایندگان استان لرستان در مجلس همه با هم مطالبه گر خواسته های مردم باشند و از حاشیه و اختلاف نظر در مسایل جزئی خودداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلیمن سید احمدرضا شاهرخی  امروز در شورای اداری شهرستان دلفان اظهار داشت: امروز ایران اسلامی نیازمند تفکری انقلابی و اسلامی است که با وحدت، همدلی و یک صدایی بدور از حاشیه های بی حاصل می توانیم در خدمت صادقانه به مردم توفیق جدی داشته باشیم.


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: محرومیت زدایی از استان لرستان با توجه به خدمات ارزشمند نظام اسلامی در توسعه مناطق محروم نیازمند نگاه ویژه است.


حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: نخبگان لرستانی دور هم جمع شوند و برای برون رفت از مشکلات فعلی استان لرستان برنامه ریزی علمی با درایت انجام دهند که نمایندگان استان لرستان در مجلس همه با هم مطالبه گر خواسته های مردم باشند و از حاشیه و اختلاف نظر در مسایل جزئی خودداری کنند.

وی گفت: مهم ترین مشکل امروز استان لرستان بیکاری و تورم است که دولت باید با برنامه ریزی درست و علمی بدنبال رفع مشکلات مردم است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621193
ارسال نظر
نظرات