شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621203
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل:

زنگ خطر تغییر کاربری هتلهای کشور / اردبیل میزبان اجلاس کشورهای اکو خواهد بود

زنگ خطر تغییر کاربری هتلهای کشور / اردبیل میزبان اجلاس کشورهای اکو خواهد بود
نادر فلاحی گفت:اگر از هلتداران حمایت نشوند احتمال تغییر کاربری هتل ها در کشور وجود دارد که اگر چنین شود مشکلاتی را به وجود خواهد آورد که غیر قابل جبران خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نادر فلاحی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: اگر از هلتداران حمایت نشوند احتمال تغییر کاربری هتل ها در کشور وجود دارد که اگر چنین شود مشکلاتی را به وجود خواهد آورد که غیر قابل جبران خواهد بود.

وی افزود: ورود سالانه یک میلیون و چهل و شش هزار اتباع آذری در حوزه گردشگری سلامت به استان اردبیل از طریق مرز بیله سوار باید به فال نیک گرفته و برای جذب مسافران تلاش کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: باید اعتبارات ویژه ای برای حوزه تبلیغات جاذبه های گردشگری و معرفی قابلیت ها در کشور تصویب و تخصیص یابد.

وی تصریح کرد: استان اردبیل علاوه بر تبدیل پایلوت اقامتی در کشور به پایلوت پل های معلق با قابلیت و جاذبه های متفاوت در کشور مطرح است.

فلاحی با اشاره به اینکه استان اردبیل در سال 2020 میزبان اجلاس کشورهای عضو اکو خواهد بود گفت: مطالعه محل احداث دو هتل ۵ ستاره در استان اردبیل در حال انجام هست که بزودی با اخذ مجوز کلنک زنی می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621203
ارسال نظر
نظرات