شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621204
رئیس جامعه هتلداران کشور:

جبران خسارات هتلداران در پسا کرونا / اردبیل پایلوت اقامتگاه های مطرح کشوری است

جبران خسارات هتلداران در پسا کرونا / اردبیل پایلوت اقامتگاه های مطرح کشوری است
جمشید حمزه زاده گفت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز اقامتی خسارت سنگینی به این مراکز وارد شده که باید برای جبران خسارت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمشید حمزه زاده در جریان سفر به اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:  اردبیل یکی از استان های با محور توسعه در سطح کشور است که همت بلند مسئولان کشوری و استان را در امر تامین زیر ساخت ها و تامین اعتبارات می طلبد.

وی با بیان اینکه تشویق سرمایه گذاران بنام کشوری جهت سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان اردبیل انجام خواهد شد، افزود: طرح های گردشگری و زیرساخت های مناسب اقامتی و گردشگری مناسبی در استان اردبیل انجام شده است که جای قدردانی دارد.

رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی کشور با شاره به ایتکه اردبیل پایلوت اقامتگاه های مطرح کشوری است، گفت: این استان با چهار فصلی بودن و شرایط آب و هوای مناسب جزو معدود استان های مناسب برای ورود گردشگران خارجی و داخلی است که با راه اندازی هتل های ۵ ستاره می توان شاهد رونق حضور گردشگران  خارجی در اردبیل بود.

حمزه زاده با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز اقامتی خسارت سنگینی به این مراکز وارد شد، تصریح کرد: که باید برای جبرامن خساران وارده به این مراکز تلاش کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1621204
ارسال نظر
نظرات