شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:22 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621426
امام جمعه اهل تسنن منطقه "رمشک":

قدامات به دور از تبعیض قوه قضائیه مایه قوت قلب مردم شد/ نظام در راستای برخورد با اخلالگران مماشات نمی‌کند

قدامات به دور از تبعیض قوه قضائیه مایه قوت قلب مردم شد/ نظام در راستای برخورد با اخلالگران مماشات نمی‌کند
یونس چاهانی گفت: اقدامات به دور از تبعیض قوه قضائیه موجب قوت قلب مردم شده است و دشمنان اسلام نیز بدانند که نظام و کشور ما در راستای برخورد با مخلان با کسی مماشات ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی یونس چاهانی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه قوه قضائیه و ریاست جدید این قوه اقدامات بسیار مهم و مفیدی در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اخلاقی داشته اند، گفت: فعالیت های قوه قضائیه تأثیرات بسیار مثبتی در بین مردم داشته است.

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج ادامه داد: در دوره جدید قوه قضائیه مبارزه جدی و بسیار ارزشمند در خصوص مفاسد اقتصادی شاهد بودیم و بسیاری از مفسدان اقتصادی در داخل و خارج از کشور دستگیر شدند و افرادی که مال و سرمایه بیت المال را هدر داده بودند به دام نیروهای فعال و مومن قوه قضائیه افتادند که این مسئله جای بسی مسرت و خوشحالی دارد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات قوه قضائیه موجب قوت قلب مردم شده است، بیان کرد: با توجه به اینکه آیت الله رئیسی از سادات و اولات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها هستند قطعا ایمان و عملکرد ایشان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی بیشتر از بقیه است.

مولوی چاهانی تصریح کرد: دشمنان به آنچه که می خواستند دست پید نکردند و الحمدالله با درایت مقام معظم رهبری، ریاست قوه قضائیه و نیروهای انقلابی نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج ضمن تشکر از نیروهای قوه قضائیه اقتصادی که در زمینه مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی عمل می کنند، عنوان کرد: اقدامات این قوه به دور از تبعیض بوده است و آنان بدون مماشات برخورد کرده اند.

وی ابراز کرد: رسانه ها و سایت های خبری نیز نقش مهم و تأثیر گذاری در راستای تبیین آرمان ها و ارزش های انقلاب و همچنین متوجه کردن مسئولان دارند که این امر را نمی توان نادیده گرفت.

مولوی چاهانی اظهار کرد: ملت ایران آگاه و هوشیار باشند که نقطه ضعفی به دست دشمنان اسلام ندهند و دشمنان اسلام نیز بدانند که نظام و کشور ما در راستای برخورد با مخلان با کسی مماشات ندارد.

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک قلعه گنج با تأکید بر اینکه برخورد قوه قضائیه با دانه درشت ها تأثیرات مثبتی در سطح جامعه داشته است، افزود: اینکه قوه قضائیه برخورد قاطع با اکبر طبری داشته است و هم اکنون در محکمه عدل اسلامی است قطعا افراد دیگر نیز بیشتر متوجه مسئولیت خود خواهند شد تا عدالت را رعایت کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه علما و عموم مردم اهل سنت در کنار مسئولان قوه قضائیه هستند و برای موفقیت آنان دعای خیر خواهند کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621426
ارسال نظر
نظرات