شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621438
نماینده مردم شرق هرمزگان مطرح کرد؛

رسیدگی به مشکلات حوزه آب؛ اولویت نخست کمیسیون کشاورزی مجلس است

رسیدگی به مشکلات حوزه آب؛ اولویت نخست کمیسیون کشاورزی مجلس است
رییسی با اشاره به ضرورت اجرای روش های نوین آبیاری به منظور صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب، گفت: رسیدگی به مشکلات حوزه آب اولویت نخست کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان و عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت های کمیسیون اظهار کرد: با توجه به اینکه ایران کشوری با اقلیم کم آبی است، موضوع آب، کنترل مصرف و مدیریت بهینه آن باید اولویت کمیسیون کشاورزی باشد.

نماینده مردم شرق هرمزگان با اشاره به ضرورت اجرای روش های نوین آبیاری به منظور جلوگیری از هدر رفت آب، افزود: تامین نهاده یکی از مشکلات اساسی کشاورزان بوده و رفع این دغدغه نیازمند ورود کمیسیون و ساماندهی و مدیریت آن است.

رییسی بازاریابی محصولات کشاورزی را یکی از اولویت ها کمیسیون کشاورزی مجلس دانست و ادامه داد: منابع جانبی کشاورزی اعم از بسته بندی و محصولات تبدیلی، بیمه کشاورزان، صادرات محصولات، چالش های زیست محیطی و مشکلات مربوط به دام و طیور نیز از اولویت های رسیدگی کمیسیون کشاورزی در این دوره است.

وی خاطرنشان کرد: ازطرفی بهره برداری از اراضی منابع طبیعی از مشکلات دیگر کشاورزان است که باید با اصلاح برخی از قوانین ساماندهی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621438
ارسال نظر
نظرات