شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621478
شعار "دوباره می‌سازیمت بودکان" با این هزینه جور در نمی‌آید!

بنرباران میدان فرمانداری بوکان در روزهای سخت اقتصادی

بنرباران میدان فرمانداری بوکان در روزهای سخت اقتصادی
چاپ بنرهای چند متری آن هم با هزینه بیت المال، برای میان افکار عمومی سوالات بسیاری را ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کانی پرس، در این روزهای سخت کرونایی که بسیاری از کارگاه‌ها و تولیدی ها با نصف توان خود به علت رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت می کنند و بسیاری از کارگران به همین واسطه بیکار شدند و وضعیت اقتصادی مردم حال خوبی ندارد متاسفانه بعضی از ادارات بوکان تمام توان خود را صرف تشکر از نماینده مردم شهرستان در مجلس کرده اند.

به دنبال انتخاب نماینده مردم بوکان به عنوان دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مجلس یازدهم بسیاری از ادارات بوکان با چاپ بنرهای چند متری و نسب آن در مهمترین میدان شهر اقدام به تبریک گویی به نماینده بابت این پست کردند.

بی تردید در این روزهای سخت اقتصادی، این هزینه ها آن هم از بیت المال شاید برای بسیاری از همشهریان بوکانی که از مشکلات عدیده اقتصادی رنج می برند جای سئوال و بحث باشد.

البته این رفتار مسبوق به سابقه بود. اوائل مجلس‌های نهم و دهم نیز به وفور مردم شاهد این رفتار از سوی مسئولان ادارات مختلف برای تبریک موضوعات مختلف به نماینده سابق بوده اند.

بی شک چاپ بنرهای چند متری در این روزهای سخت اقتصادی با هزینه بیت المال برای تبریک پست گرفتن یک نماینده شهرستان در یکی از کمیسیون های مجلس شورای اسلامی برای منتخب مردمی که با شعار "دوباره می سازیمت بوکان" راهی بهارستان شد در میان افکار عمومی سئولات بسیاری را ایجاد کرده است.

وظیفه منتخب مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی است که جدای از پاسخگو بودن به مردم با جدیت تمام پیگر وضعیت فعلی میدان فرمانداری باشد.

بنابراین گزارش، قیمت هر متر بنر ۲۲ الی ۳۰ هزار تومان است. یعنی برای هر بنر حدود ۳۰۰ هزارتومان هزینه شده است که این میزان به اضافه هزینه های روزانه می توانست صرف خرید بسته های معیشتی و اهدای ان به نیازمندان شود.

در نهایت باید گفت ای کاش مسئولان شهرستان به جای تبریک و … به مسئولان بالاتر از خود تنها به فکر کار جهادی برای رفع مشکلات و کمبودهای حوزه خود بودند که در این صورت ممکن بود بقای مدیریت آنها را بیشتر تضمین کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621478
ارسال نظر
نظرات