شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621536
فرمانده مرزبانی هرمزگان عنوان کرد؛

کشف بیش از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان

کشف بیش از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان
سردار دهکی از کشف بیش از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای دریایی شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ سردارحسین دهکی فرمانده مرزبانی هرمزگان اظهار کرد: مرزبانان دریایی شهرستان قشم مبارزه با قاچاقچیان و سرباندهای قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و با اجرای یک طرح عملیاتی بزرگ موفق شدند یک از باند وارد کننده کالای دخانی به مرزهای دریایی هرمزگان را متلاشی کنند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان افزود: مرزبانان این شهرستان با اشراف اطلاعاتی و کسب خبری مبنی بر اینکه یک فروند لنج حامل سیگار قاچاق قصد تخلیه محموله خود را در حوالی جزیره هنگام به قایق های تندرو دارد، سریعا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

دهکی ادامه داد: مرزبانان حین گشت زنی در منطقه و در محدوده ۱۸ مایلی شرق جزیره هنگام شناور قاچاقچیان را در حال تخلیه سیگارهای قاچاق به شناورهای تندرو می باشد، مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه خدمه موتورلنج با مشاهده مرزبانان با رها کردن شناور خود بوسیله شناورهای تندرو از محل متواری شدند، تصریح کرد: مرزبانان ضمن توقیف موتورلنج در بررسی دقیق از آن موفق شدند ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق را کشف کنند.

وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمین در دستور کار اطلاعاتی می باشد خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالاهای دخانی کشف شده، ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1621536
ارسال نظر
نظرات