شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621589
فرماندار کلاله خبر داد؛

محدودیت های جدیدی در شهرستان کلاله اعمال شد

محدودیت های جدیدی در شهرستان کلاله اعمال شد
علی اصغر بیانی گفت: به جز سوپر مارکت ها، داروخانه ها و برخی اماکن تهیه لوازم بهداشتی ضروری، سایر اصناف پس از ساعت ۲۱ باید تعطیل شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر بیانی، فرماندار کلاله در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: شرایط کرونایی شهرستان کلاله در وضعیت قرمز قرار دارد و این روند سیر صعودی پیدا کرده است.

 
وی افزود: در راستای جلوگیری از شیوع و قطع زنجیره ویروس کرونا، ستاد مبارزه با کرونا شهرستان تصمیم به اعمال محدودیت های جدید کرد.
 
بیانی ادامه داد: هرگونه تجمع برای مراسمات عزا و جشن در اماکن عمومی و تالارها ممنوع است و در صورت مشاهده، مکان مورد نظر پلمپ خواهد شد.
 
وی گفت: برای برگزاری مراسمات در منازل نیز با دادستان کلاله هماهنگی های لازم انجام شده است که با توجه به تصمیم دادستان به زودی اعلام خواهد شد.
 
فرماندار کلاله تصریح کرد: علاوه بر عدم فعالیت برخی اصناف پر خطر، رستوران ها، کبابی ها و ساندویچی ها باید بصورت بیرون بر، فعال باشند و در صورت تخطی، به مدت یک هفته یا در صورت تجدید نظر به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد.
 
وی به جزئیات بستری شدگان کرونایی پرداخت و گفت: با توجه به میزان ورودی بیماران کرونایی خود شهر کلاله، وضعیت شهرستان قرمز اعلام شده است و برای شهرستان های همجوار که بیماران آنها در بیمارستان کلاله بستری هستند؛ این بیماران جزو آمار شهرستان محل سکونت بیمار محسوب خواهد شد.
 
وی در پایان گفت: به جز سوپر مارکت ها، داروخانه ها و برخی اماکن تهیه لوازم بهداشتی ضروری، سایر اصناف پس از ساعت ۲۱ باید تعطیل شوند و برای ضدعفونی شهرستان به شهرداران و دهیاران، دستورات لازم صادر شده است.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1621589
ارسال نظر
نظرات