شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621811
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی

تاریخ آمریکا پر از فتنه گری و حوادث تروریستی است

تاریخ آمریکا پر از فتنه گری و حوادث تروریستی است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با بیان اینکه کنگره ملی حقوق بشر آمریکائی در راستای افشای حقوق بشر آمریکائی و تشریح ترورهای آمریکائی در طول چهل سال انقلاب اسلامی است که اهمیت به سزایی دارد، گفت: تاریخ آمریکا پر از فتنه گری و حوادث تروریستی است که نمونه های زیادی را در طول انقلاب اسلامی مشاهده کردیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی امروز در جلسه تقدیر از تعدادی از خانواده های شهدا و ایثارگران قربانی حقوق بشر آمریکایی با اشاره به جنایت های آمریکا در طول تاریخ گفت: با نگاهی به تاریخ معاصر جمهوری اسلامی و به خصوص در طی چهل سال انقلاب اسلامی به وضوح جنایات و اقدامات تروریستی را مشاهده می کنیم و به جهت اهمیت تبیین این اقدامات تروریستی یک هفته در تقویم کشور با عنوان هفته حقوق بشر آمریکائی اعلام شده است.

وی افزود: در مقطع ششم تا دوازدهم تیر ماه فتنه گری ها و توطئه های آمریکائی بیش از زمان های گذشته نمود دارد که با نگاهی به این یک هفته این مسئله را متوجه خواهیم شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با تشریح عناوین هفته حقوق بشر آمریکائی بیان کرد: ۶ تیر ماه سوء قصد به مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر، ۷ تیر انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت آیت الله شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانشان، ۸ تیر بمباران شیمیایی سردشت، ۱۰ تیر شهادت آیت الله صدوقی و ۱۲ تیر سقوط هواپیمایی ایرباس جمهوری اسلامی توسط آمریکا مناسبت های هفته حقوق بشر آمریکائی است.

وی با بیان اینکه کنگره ملی حقوق بشر آمریکائی در راستای افشای حقوق بشر آمریکائی و تشریح ترورهای آمریکائی در طول چهل سال انقلاب اسلامی است که اهمیت به سزایی دارد، گفت: تاریخ آمریکا پر از فتنه گری و حوادث تروریستی است که نمونه های زیادی را در طول انقلاب اسلامی مشاهده کردیم و ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی نمونه آاخیر کارنامه سیاه آمریکائی در اقدامات تروریستی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با اشاره به برنامه های جانبی این کنگره تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه مجازی سرچشمه سرخ که شامل آثار برجسته در رشته های تجسمی،هنر جدید،پوستر،تصویرسازی و تصاویر بمباران شیمیایی سردشت است که همزمان در برخی از موسسات برجسته فرهنگی به نمایش گذاشته می شود.

در پایان این مراسم از علی جلالی جانباز ۷۰ درصد شیمیایی،عبدالحمید اعتماد مقدم  جانباز ۵۵ درصد و همسر شهید تقی مهدی سلطانی از شهدای ترور تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621811
ارسال نظر
نظرات