شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621815

۵۰۵ میلیون تومان برای اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در شازند هزینه شد

۵۰۵ میلیون تومان برای اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در شازند هزینه شد
عرب فرماندار شازند گفت: مبلغ ۵۰۵ میلیون تومان اعتبار شهرداری شازند برای اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در مکان‌هایی از جمله پارک‌ها، ادارات، شهربازی، پیاده‌روها و اماکن عمومی هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی عرب فرماندار شازند گفت: در پنج بخش شهرستان شازند در گفتگو با دیارآفتاب ؛ پروژه‌های مناسب‌سازی با رعایت ضوابط و تحت نظارت در حال انجام هستند که در بخش سربند روستای مالمیر و کهنه حصار، بخش زالیان روستای جلایر و نهرمیانی ، بخش مرکزی روستای کزاز و اکبرآباد، بخش قره کهریز روستای حسین آباد و دستجرده و بخش شهباز روستای هفته و بازنه پروژه های مناسب سازی در حال انجام هستند.

عرب اظهار کرد: در سال گذشته مبلغ ۴۰ میلیون تومان برای مناسب سازی مرکز بهزیستی شازند اختصاص داده شد که در این خصوص اقدامات مناسبی هم انجام شده است.

وی ادامه داد: در خصوص مناسب سازی بانک ها، ادارات و امامزاده های سطح شهرستان اقداماتی در خصوص مناسب سازی انجام شده اما مطلوب نیست و نیازمند اصلاح دارد.

فرماندار شازند افزود: در اجرای طرح های مناسب سازی نیازمند نظرات کارشناسی هستیم تا استاندارد سازی های لازم انجام شود که بهزیستی باید در این خصوص کمک کند.

عرب ادامه داد: با توجه به حساسیتی که در کتابخانه شهر مهاجران داشتیم طرح مناسب سازی به خوبی انجام شد و می توان گفت شهر مهاجران از منطقه هایی است که مناسب سازی در آن به طور جدی دنبال شده است و می توان آن را به عنوان الگو معرفی کرد.

وی با اشاره به اقدامات خوب شهرداری شازند در اجرای طرح های مناسب سازی خاطرنشان کرد: مبلغ ۵۰۵ میلیون تومان اعتبار شهرداری شازند برای اجرای طرح های مناسب سازی در مکان هایی از جمله پارک ها، ادارات، شهربازی، پیاده روها و اماکن عمومی هزینه شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1621815
ارسال نظر
نظرات