شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621874

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد/تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان مختل شدند

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد/تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان مختل شدند
سایت اطلاع رسانی استانداری کردستان و تمامی سایت های فرمانداری شهرستان های استان از دسترس خارج شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، حدود چهار روز است که تمامی سایت های اطلاع رسانی فرمانداری های ده گانه استان به همراه سایت رسمی اطلاع رسانی استانداری کردستان از دسترس خارج شده است.

کم کاری دولتمردان تدبیر و امید طی چند ماه اخیر در حوزه اطلاع رسانی در خصوص کرونا نمایان بود و داد اهالی رسانه را نیز در آورده بود که طی چهار روز اخیر این کم کاری به اوج خود رسید.

از دسترس خارج شدن تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در استان مرزی کردستان که همواره در این خطه بازار شایعات گرم است نوعی غفلت و کم کاری در حوزه پدافند غیر عامل و غفلت در حوزه مدیریت بحران بوده و نشان داد که دستگاه ارشد اجرایی استان هیچ حرفی برای گفتن در این عرصه ندارد.

عدم اعتقاد و اعتماد به تاثیرگذاری رسانه ها در استان کردستان همواره در بین مدیران اجرایی نمودی عینی داشته و در بسیاری از پژوهش های دانشگاهی نیز این فرضیه به اثبات رسیده است اما هیچ عقل سلیمی باور نمی کرد که در دوران سخت کرونایی که مردم نیازمند اطلاع رسانی دقیق و به موقع هستند در یک آن تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان از دسترس خارج شود.

بدون شک کم کاری در این عرصه آن هم توسط نهادی که خود متولی شورای اطلاع رسانی استان و کمیته رسانه ستاد مبارزه با کرونا را برعهده دارد گناهی نابخشودنی و غفلتی تاریخی است که اگر برای این صدمات بنیادی چاره ای اندیشیده نشود دود آن بیشتر به چشم فعالان رسانه ای و در دامنه ای بزرگتر به چشم مردم استان می رود.

حال که چهار روز از دسترس خارج شدن سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان می گذرد به نظاره می نشینیم که دولتمردان کردستانی برای رفع این مشکل چه زمانی وارد عمل خواهند شد؟

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621874
ارسال نظر
نظرات