شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621882
نماینده مردم سبزوار در مجلس:

نگاه جزیره‌ای سبب عقب‌گرد کشور شده است/ مشکلات مردم با کمترین بوروکراسی اداری برطرف شود

نگاه جزیره‌ای سبب عقب‌گرد کشور شده است/ مشکلات مردم با کمترین بوروکراسی اداری برطرف شود
عنابستانی گفت: نگاه جزیره‌ای در کشور سبب عقب‌گرد و عدم پیشرفت در کارها شده است، مسئولین ادارات باید برای حل مشکلات مردم سعی کنند تا با کمترین بوروکراسی اداری مشکل به سرانجام برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علی‌اصغر عنابستانی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان جوین بابیان اینکه نگاه جزیره‌ای در کشور سبب عقب‌گرد و عدم پیشرفت در کارها شده است اظهار داشت: سه قوه در کشور مانند عقربه‌های یک ساعت هستند هرچند که به‌صورت مستقل و هرکدام کار خاصی را انجام می‌دهد اما در صورت توقف هرکدام درحرکت دو قوه دیگر نیز اختلال ایجاد خواهد شد.

وی تأکید کرد::دلیلی ندارد ما خودمان را پایبند موضوعاتی کنیم که باهدف گذاری اصلی مخالف است.

عنابستانی با اشاره به اینکه متأسفانه اعتماد مردم به نهادهای حاکمیتی به پایین‌ترین حد خود رسیده و به مسئولین هیچ اعتمادی ندارند تأکید کرد : باید همه باهم تلاش کنیم تا این سرمایه اجتماعی را بازگردانیم و به اربابان رجوع مانند یک نوکر خدمت کنیم.

نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان بایستی راه‌های نرفته و جدید ا برای حل مشکلات مردم پیدا کنند تصریح کرد: مسئولین ادارات باید برای حل مشکلات مردم سعی کنند تا با کمترین بروکراسی اداری  مشکل به سرانجام برسد.

عنابستانی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون و در ادوار مختلف مجلس برخی اختلافات در بین نمایندگان سبب شده است تا توسعه شهر به سرمنزل مقصود نرسد افزود: بنده و دیگر نماینده شهرستان  بهترین دوره هم‌افزایی را در تاریخ جمهوری اسلامی رقم خواهیم زد .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1621882
ارسال نظر
نظرات