شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 18:30 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621988
معاون وزیر راه و شهرسازی:

زمان تحویل مسکن‌های اقدام ملی مشخص می‌شود

زمان تحویل مسکن‌های اقدام ملی مشخص می‌شود
نبیان با اشاره به اینکه طرح اقدام ملی در استان زنجان به خوبی پیگیری شده است، گفت: تا پایان ماه آینده زمان تحویل مسکن‌ اقدام ملی در برخی استان‌ها مشخص می‌شود‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نبیان عصر امروز در جمع خبرنگاران استان زنجان با اشاره به اینکه مسکن مهر یکی از دغدغه‌های مردم بود، اظهار کرد: با تلاش دولت و وزارت راه و شهرسازی ظرف چند ماه آینده ساخت مسکن مهر در استان‌ها به اتمام می‌رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از پایان ساخت مسکن مهر در ۶ استان کشور خبر داد و افزود: آخرین مورد آن در استان قم بوده است.

وی با اشاره به اینکه 30 هزار واحد از واحدهای مسکنی مهر باقی مانده است، تاکید کرد: این واحدها پس از اتمام در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

نبیان با بیان اینکه سال گذشته طرح اقدام ملی مسکن آغاز شده است، بیان کرد: در این زمینه اقدامات خوبی در استان زنجان انجام شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به همکاری و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در طرح اقدام ملی عنوان کرد: این اقدامات موجب کاهش دغدغه‌های وزارت راه و شهرسازی شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح اقدام ملی در استان زنجان به خوبی پیگیری شده است، ادامه داد: تا پایان ماه آینده زمان تحویل مسکن‌ اقدام ملی در برخی استان‌ها مشخص می‌شود‌.

نبیان با اشاره به نیاز اجرای طرح اقدام ملی به همکاری مردم گفت: باید مردم اطلاعات خود را تکمیل کرده و مراحل بعدی برای تکمیل پرونده را انجام دهند چرا که تلاش دولت تکمیل پروژه اقدام ملی است.

وی از ساخت 10 هزار واحد مسکن در استان زنجان در قالب طرح اقدام ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی پیش‌بینی شده برای زنجان در دو بخش غربی و شرقی زنجان احداث می‌شود.

https://www.dana.ir/1621988
ارسال نظر
نظرات