شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622099
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل:

نقش بانوان در ترویج ایثار و شهادت برجسته شود

نقش بانوان در ترویج ایثار و شهادت برجسته شود
محمدلو مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در اجرای برنامه های دفاع مقدس باید مردمی کردن و برجسته کردن نقش بانوان در آفرینش ایثار و شهادت مد نظر قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، فریبا محمدلو در جلسه شورای راهبردی زنان با محور دفاع مقدس اظهار داشت: لازم است تمام حوزه های فرهنگی در راستای انتقال ارزش های دفاع مقدس و تاثیر بانوان در این دوران برنامه های محتوایی را تدوین و اجرا کنند.

وی با بیان اینکه امسال به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه های متناسب با دفاع مقدس در طول سال و به دور از موازی کاری توزیع و اجرا می شود، افزود: در اجرای برنامه ها باید مردمی کردن و برجسته کردن نقش بانوان در آفرینش ایثار و شهادت مد نظر قرار گیرد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل تصریح کرد: امنیت و آرامش کنونی را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و پاسداشت این فرهنگ وظیفه همه مردم و مسوولان است.

خاطرات مادران شهدا در استان اردبیل گردآوری می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان نیز در این جلسه از برنامه ریزی برای اجرای ۲۵۰ عنوان برنامه توسط دستگاههای فرهنگی ، دینی و ورزشی استان خبر داد و گفت: نقد و بررسی آثار ادبی دفاع مقدس، نشست های ویژه راهیان نور، برگزاری همایش قلم، نمایشگاه عکس و اسناد و برگزاری تئاتر سنگر از جمله این برنامه ها می باشد.

وی با اشاره به شناسایی ۱۱ هزار رزمنده دوران دفاع مقدس در دستگاههای اجرایی از برنامه ریزی برای جمع آوری خاطرات آنان، افزود:  اجرای طرح معینه و ثبت خاطرات هزار و ۴۰ مادر شهید استان اشاره کرد و گفت: خاطرات جمع آوری شده در قالب کتاب منتشر می شود.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1622099
ارسال نظر
نظرات