شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622131
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:

استکبار جهانی در مدیریت داخلی خود عاجز شده است

استکبار جهانی در مدیریت داخلی خود عاجز شده است
حجت‌الاسلام جعفری با اشاره به حوادث و اعتراضات اخیر در داخل آمریکا، گفت: امروز سردمداران کفر و استکبار که نماد نژادپرستی و اختناق هستند، از مدیریت درون خود عاجز شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در آئین تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان، با اشاره به جنایات منافقین در دهه شصت و شهید کردن ۱۷ هزار نفر از مردم بی گناه، گفت: همان جریان منحط و منحرف دهه شصت اکنون به بدترین شرایط افتاده و آواره و بی ثبات، مشغول نوکری استکبار جهانی است.

وی با اشاره به اینکه در ابتدای انقلاب اسلامی، یک جریان فکری اصیل انقلابی سد راه منافقین بودند، خاطرنشان کرد: شهید بهشتی در رأس این جریان فکری انقلابی به عنوان یک عالم فعال جهادی، جریان شناس واقعی و باسواد بود.

این مقام مسئول اظهار کرد: امام خمینی از همان روزهای ابتدایی و قبل از پیروزی انقلاب اعلام کرد که این گروهک دچار نفاق هستند.

جعفری ادامه داد: به دلیل افشاگری های این شهید در مورد انحطاط فکری گروهک های کشور، منافقین او را سد راه اهداف پلید خود می دانستند لذا دست به ترور او زدند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به حوادث و اعتراضات اخیر در داخل آمریکا، گفت: امروز سردمداران کفر و استکبار که نماد نژادپرستی و اختناق هستند، از مدیریت درون خود عاجز شده اند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه اکنون استکبار جهانی با خلق مکتب ترامپیسم تلاش می کند مکتب لیبرال دموکراسی را گسترش داده و القا کند که آمریکا ناجی دنیا است، اما می بینیم که چطور به درماندگی و استیصال افتاده اند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی تصریح کرد: فتنه، خونریزی و جنایات کم سابقه در جهان حاصل ایجاد گروهک ها و تربیت تروریست توسط همین آمریکا است که با فجیع ترین جنایات خود روی جنایتکاران عالم را سفید کرده اند.

جعفری در پایان گفت: نسل های اول انقلاب باید سرگذشت مردم مظلوم ایران از جنایات منافقین در دهه ۶۰ را برای نسل های جدید تبیین کنند.

در ادامه این برنامه از زحمات مهدی ایزانلو دادستان سابق مانه و سملقان تقدیر و تشکر به عمل آمد و محمرضا کُردفیروزجاهی به عنوان دادستان جدید شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622131
ارسال نظر
نظرات