شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622157
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان:

اصلاح‌طلبان با فراموش کردن عملکرد معیوب خود ادعای مطالبه‌گری دارند/ آنان چندین سال کشور را به خاطر مذاکره رها کرده‌اند

اصلاح‌طلبان با فراموش کردن عملکرد معیوب خود ادعای مطالبه‌گری دارند/ آنان چندین سال کشور را به خاطر مذاکره رها کرده‌اند
سید حسین صابری گفت: اصلاح طلبان فراموش کرده اند که چندین سال مملکت را رها کردند و به دنبال مذاکره بودند و سر میز مذاکره نشستند و ثمره این رفت و برگشت های پرخرج و سرسام آور چیزی به نام برجام نشد؛ برجامی که با همراهی‌های مجلس ۲۰ دقیقه‌ای تصویب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسین صابری در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به گرانی در سطح جامعه و افزایش قیمت ارز و بیان اینکه مردم شرایط حاکم را تحمل می کنند، گفت: در این راستا دلسوزان تذکر می دهند، مجلس پیگیری می‌کند و عده‌ای از دولتمردان در تلاشند تا قیمت‌ها را کنترل، تثبیت و متعادل کنند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با بیان اینکه مسئولان معتقدند که افزایش قیمت ها موقتی و حبابی است و این موضوعات اصلاح خواهد شد، تصریح کرد: مسائل عنوان شده از جمله موضوعات جامعه انقلابی و گرفتار بیماری کرونا است که مطمئنا به یاری خداوند، هدایت‌های مقام معظم رهبری، هوشیاری مردم، حضور فعال دولتمردان، مطالبه گری دقیق مجلس انقلابی توأم با همراهی و حمایت از اقدامات صحیح و انقلابی دولت و تلاش مسئولان به مرور پاسخ داده می‌شود.

گرانی ها کنترل و نرخ ارز به مسیر واقعی و حقیقی خود هدایت خواهد شد

این کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه گرانی ها کنترل و نرخ ارز به مسیر واقعی و حقیقی خود هدایت خواهد شد، عنوان کرد: حال این سوال مطرح می شود که چرا این شرایط لقلقه زبان برخی از سیاسیون اصلاح طلب شکست خورده شده است؟

صابری ادامه داد: این روزها معدود عناصر رفوزه شده کارگزار و اصلاح‌طلب به میدان آمده و به فکر جبران ضعف ها و شکست های تکراری خود افتاده اند و در قالب اپوزیسیون با نامه پاکتی و با به فراموشی سپردن عملکرد معیوب سالیان حاکمیت خود ادعای مطالبه گری در می آورند که با همه هوشیاری باید به فلسفه و چرایی این حرکت‌های خزنده و مذبوحانه پرداخته شود.

وی بیان کرد: آنچه که به عنوان اولین سوال از این افراد غافل و فراموشکار باید پرسیده شود این است که دلیل این اقدامات و سخنان چیست؛ چرا که به نظر می‌رسد نتیجه انتخابات مجلس یازدهم و پیروزی حداکثری جریان ارزشی و انقلابی از یک سو و شکست قطعی اصلاح‌طلبان از سوی دیگر عامل اصلی به میدان آمدن معدودی از آنان است.

علت فرصت طلبی جریان اصلاحات به حاشیه راندن مسائل اصلی و مطرح کردن موضوعات فرعی است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان افزود: علت دیگر فرصت طلبی و به حاشیه راندن موضوعات اصلی و مطرح کردن موضوعات فرعی است که در این راستا امت همیشه بیدار انقلابی با تحمل تمامی مشکلات همچنان گوش به فرمان ولایت و حامی مسئولان خدوم و دلسوز بوده و از ارزش‌های انقلاب اسلامی و دستاوردهای دفاع مقدس حمایت می کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه این افراد غافل و مغرض هستند و سابقه عملکرد خود را در عرصه های اجرایی و تقنینی فراموش کرده اند، اظهار کرد: حداقل 23 سال عرصه های اجرایی کشور در اختیار آنان بوده است و در این سال ها عمدتا همراهی و همکاری مجلس را نیز داشته اند.

صابری عنوان کرد: فراموشکاران همان‌هایی هستند که به عنوان عناصر انقلابی از دیوار لانه جاسوسی بالا رفتند ولی امروز تغییر مرام و عقیده داده و به شدت به برقراری رابطه با آمریکا علاقه نشان می‌دهند؛ آن هم نه آمریکای قبل از انقلاب و آمریکای چپاولگر و مستکبر سال های اولیه بعد از پیروزی انقلاب؛ بلکه آمریکای امروز که با نشانه های متعدد اقتصادی، سیاسی، نظامی، بهداشتی و درمانی در آستانه فروپاشی است.

اصلاح طلبان چندین سال مملکت را به خاطر مذاکره رها کرده اند

وی ادامه داد: آمریکایی که رئیس جمهور آن با کمال وقاحت و زیر پا گذاشتن تعهدات خود در معاهده های بین المللی برجام را پاره می کند و با افتخار خروج خود را از آن اعلام می نماید.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان بیان کرد: این افراد فراموش کرده اند که چندین سال مملکت را رها کردند و به دنبال مذاکره بودند و با هزینه‌های میلیاردی بارها رفتند و برگشتند و سر میز مذاکره نشستند و ثمره این رفت و برگشت های پرخرج و سرسام آور چیزی به نام برجام شد؛ برجامی که با همراهی های مجلس ۲۰ دقیقه‌ای تصویب شد.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: مقرر بود که در روز اول تصویب برجام کلیه تحریم های اقتصادی، تجاری، بانکی، نظامی و غیره برداشته شود و با اجرای برجام مشکلات اقتصادی، اجتماعی، تجاری، بانکی، بیکاری، محیط زیست و حتی آب خوردن مردم حل شود؛ اما با کمال تاسف هیچ اتفاقی نیفتاد و افراد دیگری در پهنه تحریم‌ها قرار گرفتند.

مذاکره با نظام فاسد آمریکا نهایت بی سیاستی است/ مبارزه با فساد اقتصادی، پرونده اصلاح طلبی را می بندد

وی ابراز کرد: مشتاقان و شیفتگان مذاکره و مدافعان برجام پس از ناامیدی از آمریکا و خروج آنها از برجام به سایر کشورهای 5+1 دلخوش کردند و به مذاکره پرداختند که در این مرحله نیز نتیجه ای نگرفتند و اخیرا سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان از اتحادیه اروپا به جای انجام تعهدات خود، بر علیه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران قطعنامه صادر می‌کنند که عمق عناد، دشمنی، بدعهدی، بی وفایی و ایران‌هراسی خود را به اثبات رساندند.

صابری گفت: جای تعجب است که معدود عناصر مرعوب، غافل، خودباخته و غرب گرا تمامی این تاریخ شفاف و عملکردهای روشن را فراموش کرده و باز هم به دنبال فراهم کردن فضا و شرایط مذاکره با کسانی هستند که امروزه رفتار وحشیانه آنان گوش فلک را کر و احساسات انسان های منصف را بیدار کرده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با تأکید بر اینکه مذاکره با نظام فاسد و عناصر خونخواری که در حال فروپاشی است، نهایت غفلت، کم عقلی، بی سیاستی و ارعاب پوشالی است، تصریح کرد: معتقدم دلیل دیگر این غفلت و فراموشی، فضاسازی به منظور جبران شکست ها و آماده سازی خود برای مراحل بعدی است.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطر نشان کرد: جریان اصلاحات به خوبی متوجه شده اند که با آغاز به کار مجلس انقلابی یازدهم و پرداختن به اولویت ها از یک طرف و برخورد قانونی، اسلامی و انقلابی با متخلفان متجاوزان و مفسدان اقتصادی از سوی دیگر پرونده اصلاح‌طلبی برای همیشه بسته خواهد شد؛ بنابراین آنان لذا با تلاش مذبوحانه به دنبال آن هستند که مردم را ناامید و فضا را متشنج کنند تا شاید برای انتخابات سال ۱۴۰۰ به معدود هواداران خود امید بدهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622157
ارسال نظر
نظرات