شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622158
مسئول روابط عمومی حوزه هنری البرز خبر داد؛

اینستاگرام پست‌های «افشای حقوق بشر آمریکایی» را حذف کرد

اینستاگرام پست‌های «افشای حقوق بشر آمریکایی» را حذف کرد
سجاد خدری گفت: اینستاگرام در اقدامی غیرحرفه‌ای، پست‌های مربوط به «افشای حقوق بشر آمریکایی» را پاک می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریکاینستاگرام در اقدامی غیرحرفه‌ای، پست‌های مربوط به «افشای حقوق بشر آمریکایی» را پاک می‌کند.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری البرز در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: حوزه هنری استان البرز با همکاری دبیرخانه جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی اقدام به درج مطالب، فیلم و عکس با محتوای «افشای حقوق بشر آمریکایی» در فضای مجازی نموده است.

سجاد خدری ادامه داد:این مطالب به صورت روزشمار از 10 روز مانده به روز 12 تیر ماه (روز افشای حقوق بشر آمریکایی) در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام گذاشته می‌‌شود که این شبکه اجتماعی در اقدامی عجیب و دور از اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای پست‌هایی که با تصاویر ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی باشد را پاک می‌کند.

وی افزود: همراهی اینستاگرام با آمریکا با حذف اکانت و پست کاربران ایرانی و جلوگیری از آزادی بیان ایرانیان در فضای مجازی، مسبوق به سابقه است. اینستاگرام تا کنون صد‌ها پیام فعالان فضای مجازی داخل و خارج ایران را که به اقدام تروریستی رژیم آمریکا واکنش نشان داده‌اند، حذف کرده است که چندی پیش با حذف پست‌های مربوط به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به این عمل غیراخلاقی دامن زد.

این مسئول تصریح کرد: این شواهد نشان می دهد که شبکه های اجتماعی خارجی از جمله اینستاگرام و فیس بوک به رغم آنکه خود را داعیه‌دار آزادی بیان می دانند، با حذف مطالب کاربران این ادعا را مخدوش می‌کنند.

خدری ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی حتی از عکس، فیلم، موشن گرافیک کاربران ایرانی در این زمینه هراس دارند و با حذف این پست ها سعی می کنند صدای حق و حقیقت را قطع کنند ولی حق همیشه پیروز است.

وی افزود: آمریکا خود به عنوان بزرگترین ناقص حقوق بشر در دنیا امروز تا شکست و نابودی فاصله زیادی ندارد و همزمانی درگیری در آمریکا با شیوع بیماری کرونا مهر تاییدی بر این ادعاست.

این مسئول گفت: سالهاست ظلم آمریکا در کشورهای مختلف از یمن، فلسطین و ... صدای ناقضان حقوق بشر را نیز درآورده ولی بالاخره حق پیروز می شود.

خدری در خاتمه خاطر نشان کرد: اینستاگرام شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که دفتر آن در آمریکا واقع شده است که حتی از پست های حقوق بشر و حق و حقیقت هراس دارد و سعی دارد این صدا را کمرنگ کند ولی امروز صدای حق در همه جا بیدار و زنده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622158
ارسال نظر
نظرات