شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:56 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622161
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی(ع) در استان مرکزی:

۹ شهر استان مرکزی میزبان کاروان زیر سایه خورشید می‌شوند/ توزیع ۹۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان

۹ شهر استان مرکزی میزبان کاروان زیر سایه خورشید می‌شوند/ توزیع ۹۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان
بخشی گفت: در استان مرکزی با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کاروان زیر سایه خورشید در ۹ شهرستان زرندیه، ساوه، کمیجان، شازند، خنداب، خمین، آشتیان و اراک حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد بخشی، سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی(ع) در استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در تشریح فعالیت‌های انجام‌شده آستان قدس رضوی در شرایط کرونایی گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی برای کمک به مدافعین سلامت و مقابله با ویروس کرونا یکی از اقداماتی که انجام داد اهدای غذای تبرکی و تبرکات حضرت رضا(ع) بود که در کلیه بیمارستان های درگیر ویروس در استان تقدیم به جامعه سلامت کرد.

وی افزود: علاوه بر جامعه سلامت، اورژانس ها، پارکبانان و گروه‌های جهادی نیز از تبرکت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) بهره‌مند شدند و به کلیه این مراکز با سرکشی که انجام دادیم حداقل با یک غذای تبرکی آنها را از برکات وجودی حضرت رضا(ع) بهره‌مند ساختیم.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی(ع) در استان مرکزی اظهار داشت: در رزمایش همدلی و مواساتی هم که در دستور کار آستان قدس رضوی بود بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی برای نیازمندان تهیه و توزیع شد که با مشارکت خیرین تأمین شد.

وی با اشاره به دیگر فعالیت های آستان در مبارزه با کرونا بیان کرد: در بحث تولید ماسک سعی کردیم یک پشتیبانی کلی از گروه های جهادی و کارگاه های تولید ماسک داشته باشیم که علاوه بر تهیه برخی از مواد اولیه کارگاه ها بسیاری از خادمیاران با حضور خود در کارگاه ها به گروه های جهادی کمک های بسیاری انجام دادند.

بخشی در تشریح برنامه های هفته کرامت بیان کرد: یکی از کارهای خوبی که آستان قدس رضوی هر ساله به شکل بین المللی انجام می دهد و امسال با توجه به شرایط کرونایی فضای بین المللی آن تغییر پیدا کرد اعزام کاروان زیر سایه خورشید است که در قالب خادمان حرم رضوی انجام می شود پرچم متبرک ضریح امام رضا(ع) را گردش می دهند و همه از برکات آن بهره می برند.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی(ع) در استان مرکزی ادامه داد: در استان مرکزی با برنامه ریزی های انجام شده کاروان زیر سایه خورشید در ۹ شهرستان زرندیه، ساوه، کمیجان، شازند، خنداب، خمین، آشتیان و اراک حضور پیدا می کنند که این برنامه از روز شنبه در شهرستان زندیه آغاز شده است.

وی بیان کرد: کاروان زیر سایه خورشید ۸ تیر ماه روز یکشنبه در شهرستان ساوه، ۹ تیرماه در آشتیان و تفرش، ۱۰ تیرماه در خمین، ۱۱ تیرماه در شازند، ۱۲ تیر ماه در اراک و ۱۳ تیرماه در کمیجان حضور پیدا می کنند.

بخشی اظهار داشت: کلیه برنامه هایی که کاروان زیر سایه خورشید شرکت می کنند با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد که این برنامه ها شامل حضور در جمع نیروهای مسلح، دیدار با ائمه جمعه، حضور در مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدا است.

وی خاطر نشان کرد: از جمله برنامه های کاروان زیر سایه خورشید دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، حضور در یکی از واحدهای صنعتی تحت عنوان حمایت از جهش تولید، دیدار با مسئولین و کارمندان دستگاه قضائی و تقدیر از تلاش گران جبهه سلامت و گروه های جهادی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1622161
ارسال نظر
نظرات