شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622169
همسر شهید شهریاری:

خیزش مردم آمریکا فرصت مناسبی برای افشای جنایت‌های این کشور است

خیزش مردم آمریکا فرصت مناسبی برای افشای جنایت‌های این کشور است
بهجت قاسمی گفت: کشته شدن یک سپاهپوست دیگر در آمریکا و خیزش مردم این کشور فرصت مناسبی برای افشای جنایت‌های آمریکا محسوب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهجت قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار داشت: وظیفه اصلی در زمینه افشای جنایت‌های آمریکا بر دوش رسانه‌ها بوده و رسانه‌ها می‌توانند با انتشار مطالب و اطلاع رسانی دقیق در این زمینه فعالیت کنند.

وی انتشار گزارش، کلیپ و فیلم از جنایت‌های چند دهه‌ای آمریکا را عامل مهمی برای افشای جنایت‌های این کشور در جهان عنوان کرد و گفت: با توجه به گسترش رسانه‌ها، راه‌اندازی پویش‌های نو در فضای مجازی نیز به افشای جنایت‌های آمریکا در کشورهای مختلف کمک می‌کند.
 
همسر شهید شهریاری کشته شدن یک سیاه پوست به دست پلیس آمریکا و اوج گیری اعتراضات مردمی در این کشور را دستاورد خوبی برای افشای جنایت‌های آمریکا عنوان کرد و گفت: در این موضوع نه تنها ایران و کشورهای انقلابی موضع گرفتند بلکه خود مردم آمریکا و اروپا نیز به صحنه آمده و این عمل را محکوم کردند.
 
قاسمی خاطرنشان کرد: یادآوری جنایت‌های آمریکا و اسرائیل در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی ضروری بوده و مردم جهان را از این جنایت‌ها آگاه می‌کند.
 
وی در خصوص نظر شهید شهریاری در مورد آمریکا، گفت: همه افراد مخالف جنایت توسط هر کشوری که اتفاق بیفتد،هستند و شهید شهریاری هم مخالف این موضوع بودد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1622169
ارسال نظر
نظرات