شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1622171
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین:

تاکنون ۵۴ خودرو با اجرای محدودیت‌ها جریمه شدند/ بستری ۵۵۶ بیمار کرونایی در قزوین

تاکنون ۵۴ خودرو با اجرای محدودیت‌ها جریمه شدند/ بستری ۵۵۶ بیمار کرونایی در قزوین
منوچهر حبیبی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های سطح استان پذیرش شده و مجموع آمار بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان ۵۵۶ بیمار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درمورد اجرای طرح جامع محدودیت‌های کرونایی در استان اظهار کرد: طی دو روز ابتدایی، اجرای این طرح با استقبال مردم مواجه شده و همچون گذشته همراهی بسیار خوبی داشتند؛ به طوریکه درصد همکاری مردم از این طرح بیش از 95 درصد ارزیابی شده است؛ همچنین بیش از 96 درصد کسبه و اصناف نیز با اجرای این طرح همکاری کردند.

وی افزود: طی دو روز ابتدایی اجرای طرح محدودیت‌ها 70 اکیپ بازرسی در سطح استان نظارت داشتند و حدود 3 هزار و 992 بازرسی توسط 208 بازرس صورت گرفته که هزار و 286 مورد تذکر شفاهی و 108 مورد نیز منجر به اخطار کتبی شده است.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین با اشاره به پلمب 26 واحد صنفی تصریح کرد: همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری ۵۴ خودرو در استان قزوین جریمه شدند که بیشتر این جریمه‌ها در محدوده 500 هزار تا یک میلیون تومان بوده است.

استقبال ۹۵ درصدی مردم از اجرای محدودیت‌ها

این مقام مسئول از خلوت شدن محورهای اصلی و آزادراه‌های استان قزوین خبر داد و عنوان کرد: در همین مدت میزان ترددهای خودرویی در این محورها 69 درصد کاهش داشته است.

حبیبی در ادامه با اشاره به وضعیت کرونا در استان بیان کرد: در 24 ساعت گذشته 87 بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های سطح استان پذیرش شدند و مجموع آمار بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان 556 بیمار است که از این تعداد 116 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین تصریح کرد: متاسفانه هم اکنون 58 بیمار بدحال به دستگاه کمک تنفسی متصل بوده و پنج بیمار نیز منتظر خالی شدن تخت‌های بخش آی سی یو هستند.

وی در پایان با اشاره به آمار فوتی‌های ناشی از کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه‌روز گذشته هشت نفر از هم استانی‌ها با علائم قطعی کووید19 جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1622171
ارسال نظر
نظرات