شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:32 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622220

امنیت کردستان تضمین امنیت ملی است/ رزمایش سپاه پیام های بسیاری برای معاندین نظام داشت

امنیت کردستان تضمین امنیت ملی است/ رزمایش سپاه پیام های بسیاری برای معاندین نظام داشت
طاهر عباسعلی کارشناس اقتصادی گفت: هر زمانی که کردستان در اوج عزت، توسعه و پیشرفت بوده همزمان ایران نیز در اوج بوده است و برکات توسعه کردستان در بحث ملی همیشه مشهود بوده است و هر زمان نیز این منطقه و استان با نارسایی ها و آسیب‌هایی روبرو بوده، این مشکلات به دیگر نقاط کشور تسری پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛طاهر عباسعلی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،  اظهار کرد: استان کردستان جایگاه ویژه ای در غرب ایران در حوزه معادلات منطقه ای و حتی بین‌المللی دارد و همین اهمیت استراتژیک باعث شده است که این منطقه کانون توجه دوست و دشمن باشد.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: هر زمانی که کردستان در اوج عزت، توسعه و پیشرفت بوده همزمان ایران نیز در اوج بوده است و برکات توسعه کردستان در بحث ملی همیشه مشهود بوده است و هر زمان نیز این منطقه و استان با نارسایی ها و آسیب‌هایی روبرو بوده، این مشکلات به دیگر نقاط کشور تسری پیدا کرده است.

این  فعال حوزه اقتصاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه طبق گفته صریح دین هیچ نعمتی بالاتر و ارزشمندتر از امنیت نیست، عنوان داشت: به جرات می توان گفت که امنیت کردستان و آرامش و آسایش مردمان این دیار تضمین‌کننده امنیت همه جانبه ایران اسلامی است.

عباسعلی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن رزمایش شهدای کرد مسلمان در استان کردستان، گفت: رزمایش چند روز گذشته نیروی زمینی سپاه و رزمندگان اسلام با رمز یا اباعبدالله الحسین (ع) در مناطق عمومی سقز، دیواندره و مریوان نشان داد که نظام در بحث امنیت با هیچ کسی تعارف ندارد و بی شک کردستان یکی از امن ترین استانهای کشور می باشد و تحرکات اندک مزدوران و گروهک های وابسته به ایادی استکبار در عزم جدی مردم مسلمان و وطن پرست کردستان در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاثیری نخواهد گذاشت.

وی با اشاره به اینکه امنیت زیرساخت پیشرفت و توسعه در همه ابعاد است، عنوان کرد: این رزمایش پاسخی بود به کسانی که قصد و نیت ناامن نشان دادن کردستان عزیز را دارند، لذا لازم به ذکر است که گفته شود امنیت کردستان مدیون مجاهدت های مدافعان وطن در طول سالهای پر برکت انقلاب اسلامی  می باشد.

عباسعلی در پایان سخنان خود گفت: بسیجیان و پاسداران بومی و غیربومی کردستان نقش بی بدیلی در تحکیم امنیت این استان داشته و دارند که می توان به شهدای رمضان امسال در منطقه عمومی دیواندره نیز اشاره کرد که با فداکاری خویش، شهد شیرین شهادت نوشیدند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1622220
ارسال نظر
نظرات