شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622227
مربی فوتبال:

افسوس می‌خورم با توجه به شرایط سخت ارزی، چگونه مربی خارجی انتخاب کردند

افسوس می‌خورم با توجه به شرایط سخت ارزی، چگونه مربی خارجی انتخاب کردند
مربی فوتبال گفت: افسوس می‌خورم که با توجه به شرایط سخت ارزی که داریم چگونه می‌شود مربی خارجی انتخاب کرد و چرا باشگاه ذوب آهن از مربی‌های ایرانی و پیشکسوت ذوب آهن استفاده نکرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن، اظهار کرد: اگر لوکا بوناچیچ سرمربی قوی است باید از باشگاه سپاهان  سوال کنیم که چرا این مربی را کنار گذاشتند و باید از ذوب آهن سوال کنیم که چرا این سرمربی را بعد آن انتخاب کردند.

مربی فوتبال گفت: لوکا بوناچیچ یک روابط عمومی خیلی قوی در ایران دارد که اینقدر می تواند خود را به تیم های ایرانی وصل کند و  باید به این روابط عمومی ایشان تبریک گفت.
 
وی افزود: افسوس می خورم که با توجه به شرایط سخت ارزی که داریم چگونه می شود این مربی خارجی را انتخاب کرد و چرا باشگاه ذوب آهن از مربی ها ایرانی و پیشکسوت ذوب آهن استفاده نکرد.
 
چرخابی بیان کرد: سوابق این مربی و کارنامه های اخیر و زمان های نزدیک لوکا بوناچیچ موفق نبوده است.
 
وی خاطرنشان کرد: به دلیل روابط عمومی خوب این مربی، خیلی دوست دارم در کلاس آن شرکت کنم و چگونه می شود یک روابط عمومی اینقدر عالی باشد.
 
چرخابی با بیان اینکه امیدوار هستیم تفکری که پشت انتخاب این مربی بوده، درست از آب در بیایید، تصریح کرد: امیدوار هستیم که این مربی بتواند ذوب آهن را به شرایط ایده آل برساند؛ ذوب آهن تیم کوچکی نیست و یکی از باشگاه های ایران با سابقه بالای آسیایی است.
 
پیشکسوت فوتبال اصفهان اضافه کرد: اگر AFC بخواهد پنج باشگاه بزرگ ایرانی را نام ببرد، قطعا ذوب آهن اصفهان یکی از این تیم ها است.
 
وی در پایان گفت: امیداور هستیم تیم ذوب آهن به روزهای ایده آل خود برسد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1622227
ارسال نظر
نظرات