شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622243
رئیس کل دادگستری استان کرمان مطرح کرد؛

چتر حمایت قوه قضائیه بر سر مدیران اقتصادی و سرمایه گذاران

چتر حمایت قوه قضائیه بر سر مدیران اقتصادی و سرمایه گذاران
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و به منظور تحقق رونق و جهش تولید، چتر حمایت قوه قضاییه بر سرمدیران اقتصادی و سرمایه گذاران گسترده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، یدالله موحد صبح امروز در بازدید از روند احداث کارخانه فولاد راور به همراه جمعی از معاونان دادگستری استان، فرماندار راور، رئیس دادگستری و دادستان حوزه قضائی راور، اظهار کرد: حضور مسئولان قضایی در محل احداث کارخانه فولاد شهرستان راور، حاوی پیام حمایت دستگاه قضایی از تولیدکنندگان درجهت رونق چرخ تولید و سرمایه‌گذاری است.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی استان کرمان همواره حمایت خود از تولید و صنعت را تداوم بخشیده و در این راستا ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی به صورت فعال به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و رفع آنها می پردازد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان یادآور شد: تاکنون پرونده بالغ بر ۱۳۰ واحد اقتصادی در ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی بررسی و مشکلات بسیاری از این واحد‌ها با استفاده از اختیارات و پیگیری‌های قضایی برطرف شده است.

موحد از مدیران و فعالان عرصه تولید، صنعت و سرمایه گذاری به عنوان افسران جنگ اقتصادی کنونی با استکبار جهانی یاد کرد و افزود: مدیران و صنعتگران در هر جایگاهی در خط مقدم آوردگاه مقابله با توطئه‌های دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی دقیق و صحیح، دغدغه‌های این حوزه‌ها را برطرف کنند.
وی عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور تعطیلی یا رکود هر بنگاه تولیدی ضربه به بدنه اقتصادی جامعه است و در استان تمامی دستگاه‌های نظارتی، اجرایی و قضایی باید به نحوی اقدام کنند که از ورود ضربات حتی کوچک به واحد‌های اقتصادی و سرمایه گذاری جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در سطح استانی و ملی می‌توان در راستای تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های کلان اقتصادی کشور گام‌های اساسی برداشت.

موحد ضمن تاکید بر این مطلب که هر چه این پروژه ها و سرمایه گذاری ها بیشتر شود، امید مردم به آینده نیز افزایش می یابد، ادامه داد: فعالان بخش صنعت در کنار اشتغال زایی باید توجه ویژه ای به مسائل زیست محیطی و حفظ منابع طبیعی داشته باشند.

جانشین مدیر سایت فولاد راور نیز گفت: تاکنون بالغ بر 230 میلیارد تومان برای احداث این کارخانه بعنوان نخستین واحد صنعتی شهرستان راور هزینه شده است.

مجتبی اسماعیلی افزود: کارخانه فولاد راور ظرفیت اشتغال زایی مستقیم برای 250 نفر را دارد و در حال حاضر نیز 130 نفر در روند احداث این کارخانه مشغول به کار هستند.

وی تاکید کرد: مهمترین مشکل پروژه نیز مشکل تامین آب است که باید برطرف شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622243
ارسال نظر
نظرات