شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622483
جزییات حادثه کورین از زبان استاندار سیستان و بلوچستان؛

بمب دوم با هوشیاری نیروهای سپاه خنثی شد/پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری عوامل حادثه در حال انجام است

بمب دوم با هوشیاری نیروهای سپاه خنثی شد/پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری عوامل حادثه در حال انجام است
احمد علی موهبتی گفت: 2 بمب صوتی کنار جاده ای در مسیر زاهدان - خاش کارگذاری شده بود که یکی منفجر و دیگری با هوشیاری نیروهای سپاه خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش عصرهامون، شب گذشته انفجاری در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین (مسیر زاهدان-خاش) رخ داد که گروهک تروریستی جیش الظلم مسئولیت این اقدام جنایتکارانه را به عهده گرفت و مدعی شد در این عملیات تروریستی، مجتبی میرشکار فرمانده بسیج کورین را به شهادت رسانده و سه خودرو را منهدم کرده است.

 
استاندار سیستان و بلوچستان در این باره به خبرنگار ما گفت: برابر گزارش سپاه 2 بمب صوتی کنار جاده ای در مسیر  زاهدان - خاش کارگذاری شده بود که یکی منفجر و دیگری خنثی شد.

وی ادامه داد: این حادثه تلفات جانی نداشت و جیش الظلم مسئولیت آن را پذیرفته  و پیگیری ها برای شناسایی عوامل در حال انجام است که امیدواریم هر چه سریعتر شناسایی و دستگیر شوند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص این موضوع که به گفته برخی منابع محلی و افراد ساکن در منطقه کورین، متاسفانه مادر بارداری بر اثر صدای مهیب انفجار، راهی بیمارستان شد و فرزندش را از دست داد، نیز گفت: این خبر را نشنیده ام و در گزارش های ما نیست.

موهبتی اضافه کرد: آنچه تا این لحظه از سوی سپاه به عنوان متولی این موضوع  گزارش شده است هیچ گونه تلفاتی از این حادثه گزارش نشده است و شایعاتی هم که مبنی بر شهادت نیروها مطرح شده بود، تکذیب می شود.

انتهای پیام/    

https://www.dana.ir/1622483
ارسال نظر
نظرات