شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622512
رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی:

423 قهوه‌خانه و سفره‌خانه در زنجان پلمب شد

423 قهوه‌خانه و سفره‌خانه در زنجان پلمب شد
کریمی رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با تاکید بر رعایت بهداشت در سفره خانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها گفت: امسال 423 قهوه‌خانه و سفره‌خانه و 31 واحد قلیان‌سرا و کافه‌سرا در استان زنجان پلمب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اقدامات مقابله با فعالیت قلیان سرا‌ها در استان زنجان اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال 31 مورد کافی شاپ و قهوه سرا پلمب شده است.

وی با اشاره به اینکه 423 مورد قهوه خانه و سفرخانه نیز پلمب شد عنوان کرد: همچنین در سالجاری 7 مورد تالار و باغ‌تالار پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه برخی از واحدها به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بهداشتی تذکر داده شده و برخی‌ها نیز به دلیل بی‌توجهی به تذکرات پلمپ شدند بیان کرد: قلیان‌سراهایی که نسبت به بخشنامه ستاد کرونا بی‌توجه بودند و فعالیت می‌کردند پلمب شده و همه قلیان‌های این واحدها با هماهنگی دستگاه قضایی جمع آوری شد.

وی با تاکید براینکه قلیان‌های جمع آوری شده معدوم شدند خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز در مرحله دوم طرح نظارت 70 عدد قلیان جمع آوری و معدوم شدند.

کریمی با اشاره به اینکه روز گذشته دو واحد سفره‌خانه و قهوه خانه پلمب شد خاطر نشان کرد: بیشتر تمرکز نظارت‌های ما از اماکنی که احتمال تجمع افراد بیشتر است انجام می‌شود.

وی همچنین در خصوص نظارت بر فعالیت باشگاه‌های ورزشی در استان زنجان ابراز کرد: بر فعالیت باشگاه‌های ورزشی نیز نظارت می‌شود و واحدهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند برخورد می‌شود و در صورت بی‌توجهی به تذکرات نسبت به پلمب آنها اقدام می‌شود.

رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان عنوان کرد: نظارت‌ بر باشگاه‌ها با همکاری ورزش و جوانان انجام می‌شود و در صورت عدم توجه به معیار‌های بهداشتی مطرح شده نسبت به پلمپ آنها اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه در یک ماه گذشته 4 باشگاه ورزشی به مسائل بهداشتی بی‌توجه بودند که نسبت به پلمپ آنها اقدام شد خاطر نشان کرد: برخی از باشگاه‌ها کلا اجازه فعالیت ندارند که اگر به صورت غیرمجاز فعالیت داشته باشند برخورد خواهد شد.

کریمی گفت: مردم در صورت مشاهده فعالیت قلیان سراهایی که به صورت زیرزمینی فعالیت دارند از طریق شماره 110 اطلاع دهند تا از فعالیت آنها جلوگیری شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622512
ارسال نظر
نظرات